Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitévő legyek? Nem kíván?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek? Nem kíván?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 10 hónapja vagyunk együtt.

Ez idő alatt egyszer sem szexeltünk. Szűzek vagyunk mindketten ezért türelmes vagyok. VISZONT. Mostanra már nagyon bánt hogy mem volt köztünk pettingnél több. Nem tudom mit tegyek. :( Szeretem és nem akarom kényszeríteni se. De nem tudom.:( Nem kíván eléggé vagy mi lehet?



2019. jan. 9. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idősek vagytok? Ő mit mond erre?
2019. jan. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%

Hány évesek vagytok?

Petting volt?

Meddig jutottatok el?

Elég tutyimutyi fazonnak tűnsz. Nem csodálom, hogy nem dőlt még hanyatt neked a csaj

2019. jan. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Incepció kell. Beszélj a barátnőjével...
2019. jan. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem legelőször vele beszéld meg. Hátha elmondja, hogy mi a probléma forrása, és tudtok is változtatni ezen.
2019. jan. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy önbizalomhiányos, és fél, hogy nem lenne neked elég jó, és fél, hogy csalódást, hogy rosszat okozna ezzel neked, ezáltal.
2019. jan. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem jelenti, hogy nem kíván.

Hány évesek vagytok? Vannak lányok, akik egy évet is várnak amúgy.

Amúgy beszélj vele, hogy nagyon kívánod, s nem akarsz semmit erőltetni, de ő mennyire érzi magát felkészültnek! Vagy kérdezt mikor bennevagytok az intimításban, hogy nem e szeretne tovább menni!

2019. jan. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!