Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tetszik a csajom illata/íz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tetszik a csajom illata/íze, mitévő legyek?

Figyelt kérdés

szakítóok, de képtelen vagyok ezt megmondani neki...azt hittem ez csak mese, hogy ne szeressek nyalni pl, vagy csókolózni, szagolni a bőrét. De egyre inkább irritál


(háttérsztori: egyből első randi után lefeküdtünk, akkor még nem jött elő/nem vettem észre ezt a dolgot)


2018. jún. 18. 22:46
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem legyél erős, szedd össze magad, és mondd meg neki. Könnyebb lesz aztán a lelked. Szerintem is, ha nem tetszik az illata, akkor egyáltalán nem passzoltok össze.
2018. jún. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
Furdesd meg
2018. jún. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%
Mondd meg neki, hogy elhagylak, mert büdös vagy! :D
2018. jún. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Nem a csjjal van a gond és nem is veled. Genetikai összeférhetetlenség. Tudományos alapja van, akiknek hasonló a génállományuk azok érzik ezt. Minél különbözőbb annál vonzóbb az illata. Szerintem neki sem nagyon jön be a te szagod.

Nekem is volt ilyen barátnőm, ha fissen volt fürödve meg dezodor, parüm akkor elnyomta de másnap reggel már éreztem. A punciját sem szerettem sem illarta sem ízre.

Szét is váltunk.

2018. jún. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem büdös,hormonok.



Volt egy pasi,utáltam - hihetetlenül irritált.De mikor megéreztem az illatát nedvesedni kezdtem.Sokszor volt ilyen sajnos,mert együtt dolgoztunk.Valamit ő is érezhetett,vagy csak hátha alapon,de próbálkozott is.Már majdnem igent mondtam,mire hálisten áthelyezték.:D

(Nekem nem volt senkim,neki nem tudom.Nagyon örülök,hogy nem szexeltünk.Pedig lehet,hogy fizikálisan jó lett volna.)

2018. jún. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó es az nem túlzás h irritált a pasi ? Megis miert ?

Divat ez a gyulölet es aztan abból lesz a nagy szerelem

2018. jún. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, 1,4,5 ment a zöld
2018. jún. 18. 23:30
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Ha ismerted volna,téged is irritált volna!Tényleg.:DD
2018. jún. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 kovpet ***** válasza:
95%
Ez az a bizonyos kémia. Nálatok ezek szerint nincs meg.
2018. jún. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
95%

elismerem, halál idegesítő, én is randiztam egy lánnyal aki nagyon aranyos és belém is volt teljesen zúgva, de a szagát nem bírtam. Azt hittem megszokom, de nem...

És nem a samponon vagy hasonlón múlott, a testének volt egy jellegzetes szaga. De én érzékeny vagyok.

Szerencsére a páromnak jó szaga van, de ha új sampont használ az néha a kukába megy ha megmondom neki, hogy nem tetszik a szaga.


Sok embernek van egyedi, erős szaga, ami valakinek izgató, valakinek kellemetlen, csak nézve a munkahelyen is van egy pasi akinek jellegzetesen erős a szaga (nem rossz, de számomra taszító), és két csaj is akinek nem tetszik.


Az ember nem is hinné, hogy ez a bizonyos "működik a kémia" mennyire fontos és ez nem jön át egy Tinderen

2018. jún. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!