Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szexuális élet teljes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexuális élet teljes hiánya valóban betudható az óvszer miatti kényelmetlenségnek?

Figyelt kérdés
A férjem nem nyúlt hozzám már hónapok óta,előtte is kudarcba fulladt az együttlét.Azt állítja minden a gumi miatt van,de nekem ez vhogy nem igazán reális.Ő 40 én 33 .
2019. jan. 5. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
23%

Ha házasok vagytok, minek gumi?

Mellesleg én a helyedben elkezdenék utánajárni, hogy ki az, akivel csal a férjed. Mert nem guminak hívják, ez biztos

2019. jan. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem szedhetek/alkalmazhatok hormontartalmú készítményt(gyógyszer,hüvelygyűrű),így a többi opció közül ezzel szimpatizált leginkább.

Többször rákérdeztem,állítólag senkije sincs.

De ki tudja...

2019. jan. 5. 22:56
 3/7 anonim ***** válasza:
30%

A gumi tényleg vacak. Abban a korban vagytok, mikor már el tudjátok dönteni szeretnétek-e még gyereket vagy sem. Ha nem, vannak végleges megoldások, ha a következő 5-10 évbe belefér, akkor meg lehet gumi nélkül számolgatással, megszakítással, hormonmentes helyi készítményekkel csökkenteni az esélyt, olyannyira hogy talán teherbe sem esnél. Valamiben mindenképp kockázatot kell vállalni a szabad szexért sajnos. Ezt egyébként átérzem. Azt viszont nem érteném, hogy miért ne akarna semmilyen más módon közeledni. Erre mit mond?

Lehet sok más problémája is, nem feltétlen csal, talán bizonytalan az érzéseiben, nem érzi boldognak magát a kapcsolatban, elérte a 40-et és nem elégedett az élete alakulásával, stb...

2019. jan. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem

Hazudik

2019. jan. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
A gumi körüli sírás egy vicc, én szánalmasnak tartom. Mindenkinek, aki ezen kínlódik felírnék valami rektális alkalmazású fogamzásgátlót, hogy sorsközösséget vállaljanak a párjukkal, akit ezzel traktálnak.
2019. jan. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
én teljesen megértelek, kb. ugyanezen mentem keresztül, amikor abbahagytam a fogamzásgátlót. Az akkori párom teljesen behisztizett. Még azt is kijelentette, hogy akkor ő nem fog szexelni, mert utálja a gumit. Utána folyton feszült lett és görcsölt. Nem is lett olyan már soha, mint előtte volt. De azóta se hiszem, hogy megcsalt volna, vagy lett volna más.. én meg azóta se tudom, hogy miért okozott neki ez ekkora traumát, mert megbeszélni nem tudtuk normálisan.
2019. jan. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"Ha házasok vagytok, minek gumi?"

Miért, hol van előírva, hogy házasként nem lehet gumival védekezni?


Ez a viselkedés baromi éretlen a férjed részéről. Neki kellene fejben átállnia a hiszti helyett.


"vannak végleges megoldások, "

Ja, de csak 3 gyerek vagy 35 fölött...


"gumi nélkül számolgatással, megszakítással, hormonmentes helyi készítményekkel"

Ezek a "módszerek" baromira nem biztoságosak!


"Valamiben mindenképp kockázatot kell vállalni a szabad szexért sajnos."

Nem, nem kell! Nehogy már a kérdező kockáztassa az egészségét, mert a férje picsog, mint egy kisfiú!

2019. márc. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!