Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valóban hatásos a Durex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban hatásos a Durex Performa óvszer?

Figyelt kérdés
Mármint, ez az óvszer a belső oldalán benzokainos síkosítót tartalmaz, és ezzel elvileg késlelteti az elélvezést. Ez bejött valakinek? Tényleg később fogok elmenni tőle?
2009. febr. 24. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Inkább tanuld meg használni a péniszedet, ne ilyen reklám fogásokban reménykedj. Valamit biztos használ, de nem hiszem hogy sokat (az is lehet hogy semmit sem). Ne várd hogy majd ettől 10szer addig birod.
2009. febr. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Az előző válaszadóval értek egyet, a péniszedet használd és ne egy kotontól várj csodát. Lelkileg neked sem tesz jót, mert lehet hogy gumival sokáig bírod, de anélkül meg pillanatok alatt el fogsz menni, és oda a dicsőség.
2009. febr. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
90%
Igen később. Mi is kipróbáltuk és jól elfáradtam...de persze lehet másnál nem jön be ..de van hatása vagy legalábbis vkinél biztos...de úgy elég fárasztó ha amúgy sincs baj az időddel azt elhiheted :D ...ha koraid van sztem beválhat de nem hiszem hogy hosszantartó megoldás az ez lenne
2009. márc. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nem jó. Kívül csontszáraz, időben különbséget nem észleltem. A Durex Elite a legjobb... Ha már Durex
2010. nov. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Hello. Mostanában én is performát használok. Végül is hatásos, multkor 2 órán át szexeltünk, már fárasztó is volt.Szinte már untam is, mivel sokmindent nem éreztem :D Nem és nem elmenni. De legalább a barátnőmnek jó volt.:)

Szerintem ez is csak akkor hatásos ha jókor húzod fel.

Legutóbb először kézizett a barátnőm, aztán felhuztam és kis idő után ugyanugy elsült. Gondoltam 5-10 perc mulva ujra feláll. Nem állt fel a világért sem:S Eléggé ciki volt és kellemetlen nekem nagyon.Miután feladtuk és levettem kb. 5perc mulva ujra felállt.Csak már késő volt:( Asszem máskor inkább nem performázok. Talán jobb többször kevesebb ideig, mint 1x 2-3 órát, esetleg dugás nélkül.

2011. jún. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%

Igen hatásos. De ezt nem úgy kell használni, mint az elite-et.

Jól meg kell nyújtani a gumit, azzal kell odacsúzlizni egyet a csajod seggére meg a faroktövedre, amikor még nem fáj, de már kellemetlen, akkor át kell vele kötnöd a farkad, mint egy gyűrűvel, jó szorosra húzni és elkezdeni nagyon gyors ki-be mozdulatokkal reszelni!

29F

2014. nov. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!