Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hatásos a Durex Performa óvszer?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatásos a Durex Performa óvszer?

Figyelt kérdés
Volt dolgom vele és hallottam hírét :D kinek mi a véleménye róla?! 17/F
2011. szept. 6. 16:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
A Durex-ek *zarok. Nem túl jó minőségű, hiába márkás. Ha a biztonság elsődleges szempont, akkor inkább Masculan-t ajánlanám. Sosem volt még rossz tapasztalatom vele, a Durex viszont nem egyszer kiszakadt.
2011. szept. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi és a RAKO Long love ról valami? :D
2011. szept. 6. 16:50
 3/11 Mertmiertne?? válasza:
LIFESTYYYYYYYYYYYYLE
2011. szept. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Utána néztem ennek a long love-nak. Még nem hallottam róla. Úgy látom ez gyorstüzelőknek jó, mivel lidocaint tartalmaz. Szerintem rohadt nagy kamu az egész, csak, hogy vigyék. :)Azt írod próbáltad már a Durexet. Működött?:D
2011. szept. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
szerintem a Rako a legjobb, amúgy rengeteg a hibás Durex, csomagoltam ilyen pár hétig és hát a selejtek :SS
2011. szept. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 gfhhhhhhhhhhhhhhhh ***** válasza:

Hát először is zokniban utálok lábat mosni, de ha már kötelező, akkor ne ilyen szar legyen már! Engem annyira lezsibbasztott, hogy le is lankadtam! Mintha érzéstelenítettek volna, szóval szerintem vagonfos! Selejttel még nem találkoztam, pedig csak durexet használok, abból is az ultra thin-t. Nálam masculan szakadt el kettő is, lifestyle meg félóra után zörög mint a tescos szatyor!

22/F

2011. szept. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat a DUREX-ről annyit hogy nekem aránylag bevált ;) de nemvalószínű hogy ezek után azt veszek:D a Long Love-ot kipróbálom és ha bevált írok ;)
2011. szept. 7. 14:39
 8/11 anonim ***** válasza:
long love szar a durexet most készülők kipróbálni!4 a long loveról anny h nekem semmit nem ért !! :S
2011. nov. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Véletlenül vettem ezt a "performa"-t és pozícióváltás közben lelankadt.
2012. márc. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na bevallt?:D
2015. jan. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!