Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Másoknak is van, hogy bejönnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másoknak is van, hogy bejönnek az "okos pasik/nők"?

Figyelt kérdés

Informatikus vagyok és az exem mondta, hogy neki beindító amikor szakkifejezéseket használok. Persze nem az ágyban, hanem pl a múltkor az RJ45-ös csatlakozó jött szóba.


Másnál is van, hogy valakire azért izgul, mert ért bizonyos dolgokhoz legyen az informatikus, jogász, bármi? :) (itt most nem a rendőr, mentős, tűzoltó vagy katona értendő)


2019. jan. 5. 18:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
3%
Csak is intelligens férfival állok szóba
2019. jan. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
engem is vonz az intellektus,imadom es igen sexualisan vonzo
2019. jan. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom ,én elég intelligensnek tartom magam. Bejön ha egy csajnak ven IQ-ja, de az érzelmi intelligenciára jobban bukom


29F

2019. jan. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Sokakat meg fogok lepni az itteni igazságharcosok közül de nálam fontos hogy egy nő intelligens, művelt legyen

Ez nem azt jelenti hogy diplomája van mert az nem intelligencia kérdése sok esetben (sajnos) hanem azt hogy lehessen vele beszélgetni hülyéskedni, legyen humora és ne nézzen rám hülyèn ha benyögök egy Star wars idézetet :)

Ha a nő szókincse addig terjed hogy "aha, ok, vok" akkor az első körben lapát

2019. jan. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha olyan szinten okos, hogy ezzel el akar uralkodni a másik felett, akkor nagyon nem....
2019. jan. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az intelligencia nagyon meghatározó dolog nálam a kapcsolataimban, ezért vagyok már régóta magányos😁21f
2019. jan. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Persze☺️ Én még fel is szoktam dugni magamba különböző utp csatlakozókat
2019. jan. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
nem alap elvárásként értettem ezt, hanem, hogy szexuálisan ennyire beindító valakinek?
2019. jan. 5. 18:36
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen, tetszenek az okos nők, de èn nem kategórizálom, hogy csa infòs lehet, hanem tőlem lehet rendőr is:).
2019. jan. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Rockarc ***** válasza:

A kerdesed nem egyezik a bovebb tartalommal.


Csak okos nok erdekelnek, nalam alapelvaras. Mig masok menekulnek a szep es okos noktol, en kifejezetten kihivasnak veszem oket. Eleg magasra teszem a lecet ebben a kerdesben, de valahogy mukodik is, mert szinte csak ilyenekkel futok ossze.


42F

2019. jan. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!