Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek egy olyan lany...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy olyan lany aki egyetemre jar ha megtudja hogy nekem csak egy okj-m van es meg munkanelkuli is vagyok akkor nem fog velem ismerkedni?

Figyelt kérdés
Egy okj-m van az is tanfolyamrol es az se jo semmire. Es meg munkanelkuli is vagyok. Max gyarakban lesz eselyem. Es kozelebb vagyok a 30-hoz mint a 20-hoz. Igy eselytelen?? Tul okos hozzam??

2019. jan. 1. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne pozicionáld be magad egy lúzernek. Ezt hagyd meg neki. Ha látja hogy akarsz tenni ez ellen.Az már jó esélyeket biztosít számodra.

Ha nem egy felszínes lány aki azt nézi hogy mid van. Hanem azt hogy ki vagy akkor rendben van.

De ha azt nézi hogy van e kocsid,lakásod meg x darab bankkártyád.

Akkor azt a lányt felejtsd el!

Magyarán,lássa rajtad hogy vannak céljaid amit el is akarsz érni.

A lányoknál sokkal imponálóbb egy céltudatós,és kitartó férfi mint egy teli..rt pénzeszsák Hurka Gyurka.

2019. jan. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nézd, nekem érettségim van, egy középfokú, egy emelt szintű szakmám, plusz nyelvvizsgám. A férjemnek 8 általánosa. 13 éve vagyunk együtt. Nyilván annak idején hülye volt, nem tanult, viszont azóta, hogy a szakközépiskolát otthagyta, dolgozik, keményen, fizikai munkát végez, amivel egyébként simán keres annyit, mint én. De egyébként van esze, simán lerakhatott volna ő is egy érettségit annak idején, ha nem húzzák el a haverok, meg a hozzáállása a tanulástól. Felnőtt fejjel ezt már belátta ő is. Egyébként pedig én mindig azt mondom, hogy nem az számít, hogy kinek milyen végzettsége van. Egy diplomás ember is lehet életképtelen és hülye. Illetve számtalan embernek lehetne felsőfokú végzettsége, ha másként alakul az élete.

Tehát nem az számít, hogy milyen papírod van, hanem hogy te emberileg, illetve szellemileg milyen vagy. Ha okos vagy, művelt, normális, akkor annak ellenére is, hogy nincs diplomád, lehet akár diplomás barátnőd, jó életed.

Munkanélküli pedig lehet bárki. 2 diplomával is akár. Szóval ez sem mérvadó. Csak keresgélj ezerrel munka iránt, legyen célod az életben és azért tegyél meg mindent, hogy elérd.

2019. jan. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem doktorim van. Négy nyelven beszélek, ötöt megértek. Saját céget vezetek, és a karácsonyt megelőző hetet a mexikói Riviérán töltöttem a szexpartneremmel, akinek szakmunkás végzettsége van.

És őszintén sosem érdekelt kinek milyen végzettsége van. Nem az határozza meg az embert.

Egy sokdiplomás, öltönyös, sokat kereső férfi is tud suttyó paraszt módjára viselkedni, és egy 8 általánost végzett utcaseprő is lehet a megtestesült tökéletesség.

Rólam sem tudják sokan, hogy nimfomán vagyok.

2019. jan. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 alonelyman ***** válasza:
Talán nem kellene elmondanod neki!
2019. jan. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!