Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első szex milyen volt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szex milyen volt?

Figyelt kérdés

Ki mennyi idő után feküdt le a barátjával/barátnőjével?

És milyen volt?



2019. jan. 5. 13:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
A házunkban lakott egy csinoska 33 éves özvegy. Egyszer valami bulira készült, alaposan bevásárolt a közeli boltban. Pont ott voltam én is, segítettem neki cipekedni. Később apróbb javításokat végeztem a lakásában, amihez férfikéz kellett. Lassacskán melegedett a légkör közöttünk, aztán egyszer csak elkezdődött. Én 16 voltam akkor, s ha jól emlékszem, talán 5 mp-ig is eltartott az első akció. De nem adta fel. Megtanított mindenre Az erogén zónákra, az elő- és utójáték fontosságára, még a női lélek rejtelmeire is. A későbbi sikereimet nagyrészt neki köszönhetem.
2019. jan. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%
Az első igazi randin volt, előtte már sokszor összefutottunk a városi éjszakákban. Megérzésből tettem, nekem szerencsém is volt, nem kellett csalódnom benne, jó volt a megérzésem, hogy Ő lesz az, aki megérdemli, a kisugárzása..ahh.. Azóta is együtt vagyunk. Nekem nem fájt, nem tudta akkor még, hogy szűz vagyok, mégis gyengéd volt, orgazmusom nem volt, de nagyon élveztem az egészet. 17 voltam akkor.
2019. jan. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!