Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van okom aggodni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom aggodni?

Figyelt kérdés

Parkapcsolatban elek par eve es mostanaban egyre tobbet almodok arrol hogy en csalom meg a paromat. Akivel lefekszem az egy ismert youtuber. Es mindig ugyanaz tortenik, ott tartunk hogy belem hatol de akkor magamhoz terek es semmi nem lesz belole. Ez mire utalhat ?

18l



2019. jan. 4. 09:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
48%

Anélkül, hogy bármire rábeszélni akarnálak, meg kell jegyezzem, hogy 18 évesen baromira nem egészséges "pár éve" párkapcsolatban élni valakivel.

Tudod, ne mindenkit tudunk egyformán szeretni. Nem mindenki képes belőlünk az őrült lángolást kicsiholni. Te, viszonyítási alap híján, nem tudhatod, mennyire vagy szerelmes a barátodba, vagy egyáltalán az vagy-e?

2019. jan. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Igen az vagyok koszonom a kerdesed te rossz maju ember
2019. jan. 5. 19:41
 13/13 anonim ***** válasza:

Rajtad múlik, hogy ezen aggódsz-e. Ha nem fogod magad és keresed meg ezt a srácot(egyébként ki ez?:D), akkor mi baj lehetne? Gondolj rá kevesebbet, talán lassan elfelejted, nem tudom beválik-e.


Szerintem érdemesebb a valóságban élned, az mégiscsak jobb, nem?:)

19/L

2019. jan. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!