Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van okom amiatt aggódni, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom amiatt aggódni, hogy ekkora a péniszem? 21F

Figyelt kérdés

Sokszor gondolkozom azon, hogy nem kicsi-e a szexhez. 1 x szexeltem csak eddig, de nem élvezte annyira a lány.

A hossza 13-14 cm között van, a vastagsága 4-4.2 cm közötti.

Szerintetek?


2018. jan. 2. 12:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%
Nem kicsi.
2018. jan. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
nem emiatt nem élvezte a lány, simán használható méret.
2018. jan. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 zsirdagadék_ válasza:
89%

A lány azért nem élvezte, mert most csináltad először, és gyakorlatlan vagy. Idővel jobb lesz.

A mérettel semmi baj.

2018. jan. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
teljesen jó méret
2018. jan. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%

Én úgy szoktam kompenzálni, hogy behatolás előtt sokáig izgatom orálisan és kézzel, így mire behatolok sokkal érzékenyebb lesz és nem fog feltűnni, hogy kisebb a péniszem.


23/F (12cm)

2018. jan. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Béla. A Király. ***** válasza:
89%

Önmagadnak okozol ilyen indokolatlan kérdésekkel kisebbségi komplexust.


Engedd el magad, ne stresszelj ezen, élvezd, és legyél azon, hogy a barátnődnek is élvezetet okozz. Figyelj a másikra, és mindketten élvezni fogjátok.

2018. jan. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
Ne stresszelj ezen, nem a méret számít, hanem a használat.
2018. jan. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
7%

A pénztárcád jobb ha vastagabb az jobban számit bár jóval átlagon aluli a farkad

Mert kb 17-18 centi az átlag és legalább 46-48 mm vastag amivel jobban élvezi a csaj

De azért sok sikert

2018. jan. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Úgy is azt mondják, hogy a vastagság számít és szerintem a tied nem tűnik olyan vékonynak. Nekem 18 és 5 vagy valamivel az alatti vastagság(nem pontos szám mert már 30 vagyok és 17 éves koromban foglalkoztam ilyennel utoljára), szóval ehhez képest a tied kb arányos. De az enyémre én azt szoktam mondani, hogy átlagosan kicsi:D 21cm-es(amire már azt mondom, hogy emberes és optimális) ismerősöm is és mint minden férfi amúgy elégedetlen a méretével. De a valóság az, hogy a 14 elvileg teljes mértékben még elégséges
2018. jan. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Vegyél már elő egy vonalzót!Nem tudom honnan méritek.A 17 már nagynak számít.
2018. jan. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!