Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van okom amiatt aggódni, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom amiatt aggódni, hogy ekkora a péniszem? 21F

Figyelt kérdés

Sokszor gondolkozom azon, hogy nem kicsi-e a szexhez. 1 x szexeltem csak eddig, de nem élvezte annyira a lány.

A hossza 13-14 cm között van, a vastagsága 4-4.2 cm közötti.

Szerintetek?


2018. jan. 2. 12:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Hát az én osztálytársaimnak középiskolában zömében 18-19 centis volt. Szerintem baromira nem számít annak. A 18 kb az átlag. A felmérések csak azért mondanak kisebbet, mert névtelenül mennek és ha kisebbet mondok úgy se hozzám társítják, viszont kijöhet egy átlag amihez képest én verhetem a mellem, hogy átlagon felüli
2018. jan. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
65%

#11, ezt elmagyaráznád nekem? Bevallom, hogy nem értem. Azt mondod, hogy a kisfarkúak még kisebbet mondanak, hogy az átlag csökkenjen?! Eltekintve attól, hogy ez feltételezné a kisebb farkúak világösszeesküvését, miért lenne az jó? Ellentmondásba keveredsz, ha azt mondod, hogy a lányoknak - a kisebb átlag méretről olvasva - megfelelő lesz a kisebb farok!

Sokkal hihetőbb az, hogy anoním felmérésnél az emberek a saját értékrendjük szerinti pozitívabb tulajdonságot jelölik meg. Ha a farok hosszáról van szó, hát biztos, hogy legalábbis a következő egész centire "kerekítenek".

2018. jan. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
12cm penisszel rendelkező partnerem is volt. Ugyanolyan jo volt vele, mint a 18cmessel. Szoval ne izgulj miatta.
2018. jan. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem csak akiknek nagyon kicsi. Mindenki akinek nem nagy. Ehhez nem kell összeesküvés. Tökéletesen értelmezve összegezted és utána odaírod, hogy ellentmondás. Mi benne az ellentmondás? Mikor ilyeneket mondanak, hogy 14 cm átlag és hasonlók, akkor ahhoz az kell, hogy számottevő 8-9 is legyen, ha mint tudjuk van számottevő 20-21. Azért kérdezd meg a lányokat hány olyan kicsivel találkoztak! A legtöbb sosem, ellenben 20-22-el már annál több. Ez az ellentmondás
2018. jan. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!