Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azt mondta az egyik orvos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta az egyik orvos ismerősöm hogy a túlzott alkohol fogyasztás merevedési zavarokat okozhat, van okom aggódni? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Heti 1-2x szoktam elég sok alkoholt inni,stressz levezetés,szórakozás céljából. Szerintetek hosszabb távon okozhat e gondot? Már lassan 1 éve így élek, eddig még nem volt gondom.


18/f


2018. jan. 23. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Én nem a merevedésed miatt aggódnék. Neked komoly problémáid vannak és rosszul kezeled.
2018. jan. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%

Amúgy logikával meg általános alapműveltséggel hogy állsz? Szarul? Gondoltam...

Az alkoholfogyasztásnak komoly következményei vannak. Akár rövid, akár hosszú távon.

Nem csak merevedési zavarokat okoz, súlyos egészségügyi kockázatai vannak.

Apám nem ivott annyit, mint te, ám alig 50 éves korára skizofrén lett a hibás keringése miatt, nem sokkal később meghalt.

Eddig még nem volt gondod? A gondok már elkezdődtek, de még nem tapasztalod őket. De nem kell sokat várnod...

2018. jan. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

Kérdés, hogy mit tartasz soknak. Heti kétszer egy 6 órás buliban 6-8 egység (feles tömény, korsó sör, 2dl bor) elfogyasztása még pl. 0 ahhoz képest, amit az igazán keményen ivó emberek megisznak (pl. rock sztárok fiatalon).


17-23 éves koromban barátokkal mi is ittunk ennyit, aztán szépen visszavettünk a tempóból (már egyszerűen fárasztó volt ennyit inni állandóan).


Szerintem szexhez a legjobb lazító egy üveg pezsgő. Ez pont arra jó, hogy fiatalon elsőre se durranjon el olyan gyorsan a férfiember.

2018. jan. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%

Ezeket nehogy komolyan vedd. Nyugi, ha nem pótcselekvés, és mellette felelősséggel el tudod látni a feladataidat, akkor nem lesz gond. A te korodban normális, hogy fiatal vagy és kicsapongóbb életet élsz, még akkor is, ha jön egy begyepesedett 40es és elmondja, hogy "hát itt mindenféle brutális bajok lesznek, az alkohol az fúj, szégyelld el magad". Masszívan ne szokj rá, illetve mindig maradjon meg hogy az általad leírt okból veszed elő, ne lépd át azt a határt, hogy már nem örömszerzés céljából, hanem rászokásból masszívan fogyasztasz amikor kéznél van.


Tudtommal nem csak az én korosztályomban, hanem testvéreim körében 10 évvel ezelőttől generációkon át szokás volt bulizgatni, senkinek nem lett semmi baja, emellett egy csomó más dologtól, egészségtelen életmódtól, kiegyensúlyozatlan, lestrapált és meggyötört lelki állapottól szenvednek milliók potenciazavarral, szóval én eleve nem innen közelíteném ezt a problémát.

2018. jan. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
31%

Mondjuk 100 fő körüli szélesebb haveri körből 35 éves koruk előtt 2-en belehaltak a rock and roll-ba. De ők nem hetente kétszer ittak.


Más viszont még csak alkesz sem lett. (Persze női pszichológusok szemével már biztos az az is, akit hétvégi buli végén rendszeresen csaja támogat be az autóba, hétköznap is megiszik párszor 1-2 italt, jó időben többet is.)


#3

2018. jan. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!