Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Számotokra visszatasz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Számotokra visszataszító ha egy nő nyíltan kimondja, hogy szeret szexelni és nincsenek tabuk ebben a témában nála?

Figyelt kérdés

Úgy veszem észre, hogy inkább azt szeretik a férfiak ha egy nő finomkodik, szemérmeskedik ilyen téren. Ha valaki nyíltabb azt talán még qrvának is nézik.

Számotokra ez visszataszító?



2019. jan. 3. 18:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
tévedsz,imádom és izgató minél nyiltabb.
2019. jan. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

szeretem az ilyen csajokat, nem taszító egyáltalán.

29/F

2019. jan. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon bejön


42/F

2019. jan. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jobban tetszik ha nyiltan kimondja és tudja mit akar és nem álszenteskedik !
2019. jan. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel nincs gond,én is nyíltan elmondom hogy azt szeretem hogy ha igazi r.banc kur.ává válik egy nő az ágyban
2019. jan. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Akkor nem értem a való életben miért gondolják máshogy.

Nem beszélek rengeteg férfival erről és nem fekszem le minden héten mással. Szóval tévedés ne legyen.

Csak utálom az álszenteskedést és szeretem tisztázni ki mit szeret stb.

2019. jan. 3. 18:35
 7/11 anonim ***** válasza:
77%

Attól függ ezt hogy mondja. Ha ismerkedek vele, és szexről beszélünk, és erre mondja, akkor teljesen ok, sőt jó.

Ha mondjuk társaságban is mondogatja vagy sok férfinak, meg hangoztatja, akkor inkább visszataszító. Qrvának nem gondolom, de nem szimpatikus. És szerintem ez fordítva is így van (gondolom), ha egy srác társaságban azzal henceg, hogy mennyire szeret szexelni, meg nincsenek tabuk, meg minden nőnek megmondja akit ismer, az remélhetőleg inkább negatív képet fest :D

2019. jan. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#7

Természetesen normális határokon belül értem.

2019. jan. 3. 18:39
 9/11 Omorit ***** válasza:
Nekem az nagyon bejön, szoktam arról elmélkedni hogy milyen lenne egy profi qrvával együtt élni, esetleg 3-4 vagy nagyobb létszámú társasággal együtt lenni.
2019. jan. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

7-es: Ha mindig csak erről tud beszélni ott tényleg valami nem kerek, de társaságban eltérő motivációk miatt szokták ezt hangoztatni. Azt vettem észre, hogy a férfiak közül kompenzálnak. Általában a sikertelen férfiak között jellemző, 30-40 fölötti, átlagfizetést sem elérő (vagy duplaannyit dolgozó) és külsőre sem egy extra férfiaknál, hogy nyíltan beszélnek mocskos témákról és olyan lányokat fikáznak le, hogy bottal sem piszkálnák meg, akiknél teljesen biztosak benne, hogy úgysem kellenének annak a nőnek és így próbálnak fölénybe kerülni, hogy ők már azelőtt kvázi-elutasították őket, minthogy a nő egyáltalán kommentálhatta volna a férfit.


Nőknél viszont általában ilyen open office irodákban gyakori ez a szexuális téma, ott azért szokott zavaró lenni, mert mivel egy nő bármikor tud szexpartnert szerezni csak válogat, a férfi meg ha szó szerint a padlón vannak az igényei is hosszabb időbe telik csak mondjuk évek helyett hónap (vagy jobb kvalitások esetén 1-2 hét), nagyon frusztráló, hogy amúgy is a legtöbb ember mást csinálna munka helyett és ilyen kis átlag 3.14csák még büszkék is rá, hogy így szexelnek úgy szexelnek miközben irodán belül eddig maximum valamelyik felettese húzta őt meg vagy még az sem mert "boldog" párkapcsolatban él. Senki nem kíváncsi erre.


Ezért.


De ha simán normális közegben (ami nem csak két ember gyertyafényes randija lehet, hanem egy kocsmatársaság is) egy nő nyílt és őszinte, akkor tényleg nagyon konzervatív férfinak kell lenni, hogy ez zavarjon bárkit is.


Én inkább azoktól a nőktől akadok ki, akik azt várják, hogy gondolatolvasó legyél.

2019. jan. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!