Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan szőrtelenítsem hogy ne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zoltanpoli kérdése:

Hogyan szőrtelenítsem hogy ne legyen visszataszító?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 19f vagyok, eloszor szortelenitettem a nemi szervem korul, borotvaltam. Most másnapra minimálisan kiütéses lett, nem annyira durva, de szerintetek ez visszataszito/undorito lanyok? Hogyha kozelebbrol "nezitek", ertitek, fontos lenne..
2018. dec. 29. 16:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Hajnyiroval , es akkor nem fog ovodas hatast kelteni es kiuteses sem lesz
2018. dec. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A hajnyíró becsípi a bőrt, felejtsd el...
2018. dec. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez ilyen. Kezeld le, idővel majd már nem jön elő.
2018. dec. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem 1 ev alatt sosem csipte be xd
2018. dec. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Testszőrnyíróval vágd rövidre.
2018. dec. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Intim gyanta.
2018. dec. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De nem nagyon van lehetoseg ilyeneket rendelni stb.. Szulokkel elekxd szoval a borotva a megoldas, es undorito e ez a lanyok szamara?
2018. dec. 29. 17:26
 8/10 anonim ***** válasza:
Intim gyantára időpontot kell foglalni. Azt mondod haveroddal találkozol.
2018. dec. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Borotvahab, aftershave?

Nekem amitől eddig soha sem pattogott ki az a borotvaszappan, abból is a nem habzó. Ez számomra a legjobb megoldás. Teljes felsőtestem is így szőrtelenítem, soha sem volt baj.

F

2018. dec. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Eleinte nekem is kipattogott, de később valamennyire hozzászokott, illetve kezelni kell valamivel. Kinek mi válik be...

De akár jobb híján kamillás hintőpor is tökéletes, ami sokáig tart + nem drága. Én tusfurdot szoktam borotvalás közben használni, valószínűleg a borotvahab/gél jobb választás lenne, de fontosabb hangsúly van a módszeren, illetve a borotva milyenségén szerintem.

Ha tökéletesen simára akarod, akkor szőrrel ellentétesen, de fix hogy kezdetben kipattogsz és ha nő akkor szúrni is fog, ami szintúgy pirossá teheti, esetleg szőrbenövés is lehet, amivel ha nem kezdesz valamit elég csúnyán el tud fajulni a dolog. Ha pedig szőrrel megegyező irányba húzod, akkor ugyan nem lesz olyan sima, de sokkal kíméletesebb. Pirosság se feltétlen jelentkezik, és esetleges szőrbenövést is elkerülöd vele.

Természetesen úgy csinálod, ahogy akarod, csak kezelni kell megfelelően a dolgokat és nem ész nélkül nekiesni.

Barátnőm rávett, hogy próbáljam ki az epilátort... aztaku*khmm brutál egy gép :D Ha még rendszeresen lenne talán elviselhető, de mégegyszer így, hogy sűrű... kizárt. Max gyanta, az gyorsabb :)

Az, hogy melyik lánynak mi tetszik (szőrös-szőrtelen-enyhén) elég változó, de ha tiszta piros az azért neked se a legjobb, és általánosságban szerintem nem pozitív és az is baj lehet együttlétnél, ha szúr. Persze ellenkező nemnél is adódhatnak ilyen problémák :D

2019. jan. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!