Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » DM-be láttatok már valakit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

DM-be láttatok már valakit óvszert venni?

Figyelt kérdés
Annyira fura és rossz érzés. Még sosem láttam hogy valaki azt vett volna ott
2018. dec. 29. 20:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Vettem már, és az eladó olyan természetességel vette, mintha egy tusfürdőt vettem volna. Senki nem fog kinevetni.
2018. dec. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig a DM-ben, vagy a Müllerben veszem.

Ha a DM-ben veszem, akkor teszek mellé síkosítót,sokszor tampot és ha akciós, akkor terhességi tesztet is. (nálam mindig van itthon teszt, nem akkor vegyen az ember, ha késik)

Gyakran van, hogy CSAK egy 20-as kotont veszek, mást semmit.


A müllerben veszek csokit is, de ja. kb. ugyan ez.

És az sem zavar, ha mögöttem sor van.

Fogkrémet is veszek, kb. ugyan az.


27/N

2018. dec. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Mindig ott veszem, sőt meg is szoktam nézni melyik milyen és cseppet se érzem magam közben kellemetlenül....nem is értem miért kéne.
2018. dec. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Láttam, és én is vettem már. Miért lenne ez rossz dolog? Azért árulják, hogy vegyék az emberek.
2018. dec. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én is mindig ott szoktam venni. Az kasszában ülők kedvesek szoktak lenni, nem éreztetik kellemetlennek a szituációt. Sőt, még a terhességi tetszet is a dm-Ben szoktam vásárolni.
2018. dec. 30. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
37%
#12. Úr Isten ! Milyen rossz életű cédaként foroghatsz már közszájon! BORZALOM!!! :D
2018. dec. 30. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mindig ott veszem.
2018. dec. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A DM-ben nem, de én majdnem mindig a Rossmanban vettem. Először fura volt, de a másodiktól már természetesen ment.
2018. dec. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!