Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Óvszert használva mi volt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszert használva mi volt a legrövidebb idő ami alatt elmentetek?

Figyelt kérdés

Mi volt az ok amiért akkor ilyen gyorsan ment? Amúgy nagyjából mennyi ideig bírjátok? (jó tudom senki nem stopperral ül ott) Nem szűz fiúk első menetére gondoltam.


Aki nem kérdésre akar válaszolni, kérem mutassa meg, hogy azért tud olvasni és megkímél attól, hogy ír valami haszontalan hülyeséget. Köszi


2018. dec. 3. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
A legrövidebb körülbelül 5 perc lehetett óvszerben. Általában hosszabb szeretkezéseink szoktak lenni, de kitanultuk azt is, hogy hogyan tudjuk le gyorsan és ez a kb. 5 perc a minimum ami kell. Óvszer nélkül nincs sok tapasztalatom, egy ideig csináltuk nélküle pár nappal azelőtt, hogy megjött neki de erről leszoktunk. Akkor nem változtatott a szex idején a dolog egyébként, ugyan addig bírtam igazából, de volt egy pozíció, amikor ő hason fekszik összezárt lábakkal, na akkor óvszer nélkül nagyon gyorsan elsültem, kb. 2 perc alatt.
2018. dec. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gyorsan? Óvszerrel volt, hogy egy órán át bírtam. Gumi nélkül meg kb 30 percig bírom.
2018. dec. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!