Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Muszáj levenni az óvszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muszáj levenni az óvszert minden elmenés után? Mi van, ha nem veszem le és több körre is fenthagyom?

Figyelt kérdés

Ha tegyük fel a pénisz nem lankad olyan mértékben, hogy lecsúszna, sőt pár perc után újra vissza is keményedne...

Esetleg az ondó tartó kilyukadna?


2018. dec. 16. 10:15
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Nem több menetre van tervezve,ne legyél már ekkora szarrágó.Inkább kockáztatnál egy abortuszt,minthogy rendeltetésszerűen használd a gumit?

Az ondótartály különben sem tud felfogni annyi ondót,anélkül,hogy visszafolyna.

Sokaknál kiszakad annak ellenére is,hogy csak 1 menetet nyomnak benne,ennek az oka a súrlódás.

2018. dec. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Jobb ha miután teleüríted azonnal lehúzod, elkötöd nyaknál, és ha ujabb aktusra izzik fel a himvesszöd akkor egy másikat húzol fel. Az a tuti, ami ziher!
2018. dec. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
egyetertek az elottem szolokkal. nem is ertem miert kell felteni ilyen kerdest
2018. dec. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23%
Én volt már hogy így csináltam, és kétszer élveztem el benne. Semmi baj nem volt, mert nem lankadtam le én sem annyira. A lány is jobban élvezte hogy hosszabb ideig voltam benne!
2018. dec. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%
Persze az a megoldas ha lepontoznak egy ertelmes valaszt. a gyk-n ez sztandard
2018. dec. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Meg van hogy ejakuláció után a pénisz térfogata kisebb lesz azaz kifolyik a sperma

Illetve elhasználodik az anyag elszakad stb

2018. dec. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Abból lesznek a "mindig gumival védekezünk, nem szakadt ki, mégis terhes lettem" kérdések.
2018. dec. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kísétletezz! Verd ki gumiban, és folytasd, amíg még egyszer elmégy.

A végén megnézed, hogy mi jött ki és mi maradt bent.

2018. dec. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem muszály le venni egy hétig. nyugodtan hugyozhatsz is benne. Majd kifolyik ami ki akar.
2018. dec. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne ezen sporólj, hanem a cigin.
2018. dec. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!