Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőként milyen óvszert kellene...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként milyen óvszert kellene venni?

Figyelt kérdés

Elővigyázatosság szempontjából jó, ha a nőnél is van óvszer.

Van valami általános fajta/méretű, amire tényleg átlagosan azt mondanátok, hogy nem lő mellé vele az ember?

Se nem kicsi, se nem nagy... nem tudom, nem értek hozzá, kérlek adjatok tanácsokat.

Milyen lapuljon ott a táskámban?


2018. nov. 24. 18:05
 1/5 Suzume97 válasza:
Semmiképpen ne vegyél olcsó szar óvszert. Leginkább durexet ajánlom és főleg a naturalt. Először próbáljátok ki az milyen majd lehet kísérletezni más fajtával is ;)
2018. nov. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És méretileg milyet? Tegyük fel, hogy nem egy extra kicsi vagy éppen extra nagy mérettel rendelkező férfival futunk össze... átlagosan milyen méretű lehet jó?

Vagy olvasgassam a boltban a dobozokat és/vagy kérdezzek meg egy arra járó pasit, hátha? :D

2018. nov. 24. 18:17
 3/5 anonim ***** válasza:
2018. nov. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kaptam elég érdekes üzeneteket... :D

Sosem vettem, sosem szexeltem, fogalmam sincs a kérdésről,... szimplán a korom miatt nem írtam a kérdést a tini kategóriába, plusz reméltem, hogy itt azért kapok majd hasznos válaszokat.

Köszi egyébként, aki vette a fáradtságot!

2018. nov. 24. 20:20
 5/5 anonim ***** válasza:
A normál méret az 56-os általában. 🙂 Durex Classicot ajánlom elsősorban, azon semmi extra nincsen . 😃 És jó gondolkodás! L
2018. nov. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!