Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők egy része miért marad...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők egy része miért marad benne mérgező kapcsolatokban?

Figyelt kérdés

Folyamatosan azt látom, hogy abszolút működésképtelen kapcsolatban van egy csomó nő. Vagy a szex halott teljesen (önző/bántalmazó férfiak miatt), vagy a mindennapi életben nem tudnak kijönni egymással, látszik és mesélik is, hogy mennyire boldogtalanok, mégis gyakran évekig tart a dolog és nagyon nehezen vagy szinte egyáltalán nem szakadnak el az ilyen pasijuktól. Szinte megkeserítik a saját életüket. Ez miért van? Mit nyújt nekik akkor ez a kapcsolat? Félnek az egyedülléttől vagy attól, hogy a rokonok majd mit szólnának vagy én nem értem komolyan... Nők, férfiak, tudtok erre választ?

(24N/leszbikus)


2018. dec. 25. 12:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Mert sokan nem mernek lépni. Félnek az újtól, ragaszkodnak a megszokotthoz, még ha rossz is.
2018. dec. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
80%
#1 :DDDDDDDDDDDDDDDDD aprohirdetes
2018. dec. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Jelen pillanatban az én házasságom is válságban van. Miért nem lép a feleségem, vagy én? Nem tudom. Talán mert neki nem lenne hová menni.
2018. dec. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
29%

Az, hogy leszbi vagy, nem gond. Az, hogy zsigerből férfigyűlölő, hatalmas gond. Hiszen önző és bántalmazó csak férfi lehet.


Tudod, az ilyenek miatt, mint te, jutott a feminizmus a bohóckodás és röhej szintjére.


Amúgy osztom az előző hozzászóló véleményét: undorító apróhirdetés.


F, 41, hetero, apa

2018. dec. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%

A férfiak miért marad benne egy mérgező kapcsolatban? Ez nem nemiség kérdése, ember függő. A nők ugyan úgy tudnak önzők lenni :)


Egyébként igen, a félelem a legnagyobb motiváló erő. Félnek az egyedülléttől, attól, hogy még ilyet sem találnának mint a jelenlegi.

2018. dec. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Bevallom őszintén, jelenleg én is ebben a helyzetben vagyok.

Nálunk kicsivel másabb a helyzet, megcsalt a férjem.

Megbocsájtottam, de még nem sikerült túltennem magam.

Nem az a célom hogy elváljunk és kidobjunk mindent az ablakon. Először megpróbáljuk helyrehozni, ha nem megy akkor válás lesz a vége.

2018. dec. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
25%

Persze, ez biztos csak a nőknek rossz. A férjeik meg ugye élvezik?

Magyarázza már meg nekem valaki, hogy miért mindig a férfi a rossz, a nő meg a szegény áldozat? Ez melyik törvénybe van leírva? Csak ítélkeztek, ész nélkül...

Szánalmas feminácik... Már nagyon röhelyesek vagytok. Csak sajnos kiírtjátok a saját fajotokat... Nem véletlen fogy a fehér ember....

2018. dec. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Négyes, te észlény, ki mondta, hogy csak a férfi lehet a rossz? Azért emeltem ki direkt, hogy önző és bántalmazó férfi, mivel nem egy ilyen esetet hallok barátnőktől. Tisztában vagyok vele, hogy nem minden férfi ilyen, de persze egyből meg kell sértődni, tipikus:D Ki mondta, hogy a férfinak nem lehet szar? De én most kifejezetten a nők oldaláról voltam kíváncsi a dologra. Tanulj meg inkább olvasni, mielőtt elkezded a sértett okoskodásod.
2018. dec. 25. 16:37
 9/13 A kérdező kommentje:

Utolsó, hogy jön ide, hogy valaki fehér😂😂😂

Senki nem állította, hogy csak a nő az áldozat, de az ÉN kérdésemben kifejezetten erre az esetre tértem ki. A röhej meg “j”-vel írandó.

De az ilyen fehér ember, mint te, nem is baj, ha elfogy. Szánalmas.

2018. dec. 25. 16:39
 10/13 anonim ***** válasza:

Én férfiként vagyok szereplője egy ilyen párkapcsolatnak.Ahogy fentebb is írták ez ember függő és az emberek nagy részére jellemző.Egyszerűen túl sok mindenben különbözünk és ezt mindketten érezzük...érezzük hogy szenvedünk kicsit...de közben mégis vannak jó pillanatok illetve a 3 év alatt elég erőssé vált a kötődés...félünk hogy a megszokott érzést egy ismeretlen váltja majd fel...félünk kilépni a komfort zónánkból...nem akarjuk hogy fájjon de előbb vagy utóbb vége lesz...kérdés hogy mennyi időt akarunk még elpazarolni...meddig tudja feltartóztatni az a sok kicsi jó azt a sok rosszat ami miatt különbözünk.


Szeretném hogy vége legyen mert tudom ő nem az akit keresek...szeretnék tovább keresni ezt a valakit, szabadon de közben félek...ha arra gondolok hogy elvesztem azt akim most van... görcsbe rándul a gyomrom,elszorul a torkom...nem akaródzik pedig jobb lenne....mindkettőnknek.Sajnos a legtöbb változás fájdalommal jár ezért nem akarunk változni és változtatni.

23f

2018. dec. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!