Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok akik sikertelenek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dr. Kangörcs kérdése:

Lányok akik sikertelenek a kapcsolatokban, mit reagálnátok, ha egy fiú ezzel állna elő?

Figyelt kérdés

Ha azt mondaná, hogy orálisan kielégítene?

Elküldenétek melegebb éghajlatra, vagy netán belemennétek?


2016. aug. 23. 10:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
49%
Nem mennék bele mert ennek az egésznek olyan érzete van mintha csak számalomból csinálná és nem lenne szükségem más ember szánalmára. Én se voltam túl sikeres párkapcsolati téren de azért ennyire nem amortizáltam le magam.
2016. aug. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha ismerném már régebbről, esetleg a barátom lenne, akkor semmi akadálya :) Persze azért, ha egy idegen, vagy szinte idegen férfi állítana ezzel elém, akkor biztos, hogy elküldeném melegebb éghajlatra. Az a fontos, hogy meglegyen a bizalom az adott személlyel. Örülök, ha segített a válaszom :)
2016. aug. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
#2 szimpatikus vagy. ;)
2016. aug. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
# 3 Köszi? XD
2016. aug. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
62%
Azt mondanám: miért ne? Ő is jól érezné magát, én is jól érezném magam, akkor miért lenne ez rossz? :D
2016. aug. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
73%
Tapasztalatom szerint minél fiatalabb valaki, annál jobban elutasítja ezt. Aztán ha már olyan 30 éves kor körül picit érik a gondolkodása, el tud vonatkoztatni, hogy ez most mi és miért, és tud csak arra koncentrálni, hogy adott helyzetben jó legyen neki, következményektől és körülményektől függetlenül. Ha egyedülálló, hiányzik neki, és van alkalom olyannal, akivel élvezné is, akkor miért is ne? Mi rossz van ebben?
2016. aug. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Talán. Attól függ, milyen viszonyban vagyok a sráccal.

Egy teljesen ismeretlennel nem mennék bele.

2016. aug. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Lilikécske ***** válasza:
55%
Nincs most barátom, szóval örülnék neki. Ha kedves a srác, belemennék.
2016. aug. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
en kinyalnam a puncidott ;)
2016. aug. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%
Ha valamennyire bejönne, akkor engedném
2016. aug. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!