Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pénisz méret, tényleg hitelese...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénisz méret, tényleg hitelesek ezek az adatok?

Figyelt kérdés

Sajnos én is mint több férfi társam a péniszem méretével egyáltalán nem vagyok kibékülve, ebből adódóan önbizalmam sincs. :/

Napokban olvastam több kutatást ahol elég sok esetben számomra meglepő módon eléggé kis érteték jöttem ki.

Merev pénisz hossza: 12,5-14cm körüli az átlag, kerülete pedig 11.5-12.5cm kerüli adatokat láttam. (elméletileg több kutatás volt ezzel kapcsolatban, ezért is írtam intervallumot, és nem konkrét értéket)

Lányok valóban helyesek ezek az adatok? (Természetesen olyan lányok válaszát várom akik tudják a partnerük méretét, vagy olyan fiúk tapasztalatát akik hasonló mérettel rendelkeznek)

Amúgy ez én méretem: 13,5cm hosszú és 11,6cm a kerülete.


Köszönöm!



#méret #pénisz #számít a méret
2018. dec. 23. 14:42
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
#30 Lazán 18 vagy szeméremcsonttól BPEL mérve ennyi?
2018. dec. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
31es, 30as kommentelő vagyok. Tövétől mérem
2018. dec. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

Tövétől benyomva az a BPEL Bone pressed erect length

ez a lehető elérhető legnagyobb méret mérve a legnagyobb erekciónál derékszögben mérve benyomva csontig.

Az nem kicsi.Az a punci jó hely.Pénisz gyakorlatokkal megnövelheted és ha jól csinálod pár hónap múlva extra élvezet a partnernőnek.

2018. dec. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
30-assal egyet értek. nekem 19hosszú és volt már 3 nő is akikbe tövig ment. a legtöbbnek nem jó és olyan is volt hogy kifejezetten rettegett a második próbálkozástól (alacsony 20évesek)
2018. dec. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Nekem 20 centi és kb 5,5 centi vastag. Eddig mindenkibe tövig toltam és senki se panaszkodott, hogy fájna pedig szeretek megindulni. És igazából nem vagyok megelégedve vele, nagyobbat akarok. Volt pár csaj akinek leesett tőle az álla de a legtöbb nem igazán reagált rá semmit. Mind élvezte de eljutottam oda hogy lassan fél éve nem voltam nővel mert nem merek lefeküdni senkivel sem.
2018. dec. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
59%

Nekem 17 cm és sok lány azt mondta rá, hogy pont tökéletes neki, meg sokszor megkaptam már rá azt is, hogy nem olyan kicsi mint más srácoknak, aminek örülnek. Én egyébként átlagosnak tartom, de talán az átlagos felső határán lévőnek (de még semmiképp nem nagynak.)


Amúgy vicces, hogy a hüvely hosszán, meg ilyenek vitatkoztok, mikor egyszerűen csak esztétikai szempontból is lehet jó érzés egy nőnek, hogy a párjának nagy farka van. A női mell mérete sem játszik szerepet a férfi kielégülése szempontjából, egyszerűen csak a legtöbb férfinak jobb érzés, ha ugyanazon a nőn egy szép, nagy, formás mell van, mintha egy szép, kicsi, formás mell.


Egy nőnek miért ne lehetne fontos ugyanígy esztétikai szempontból, vagy maga a tudat szempontjából, hogy a párjának nem kicsi, hanem nagy farka van? Nem feltétlenül tesz hozzá fizikailag a kielégüléshez (mint ahogy a mellméret sem), egyszerűen csak jó érzés akár kézbe venni a nagyot, akár a tudat, stb.

2018. dec. 24. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Én nőként halkan megjegyzem, hogy ezek bizony nem hiteles adatok. Eleve az orvosi körülmények között mért értékek sosem lesznek hitelesek, hiszen nem lehet olyan szintű erekciót produkálni, mint tényleges szex közben. Én már min. 12-15 pasival voltam egész életemben, az előjáték során poénból a legtöbbnek lemértem, amikor volt rá alkalom (már amikor nem volt komplexusos, de annak éreztem is hogy kicsi volt ilyen vékony 14-16 cm) és 17 alatti érték szinte csak 1-2 pasinál fordult elő. A legtöbbnek 17-20 között volt és teszem hozzá egyik sem volt olyan egetverően extra nagy dolog, a +20 felettiek viszont elképesztő élvezettel bírtak, olyankor mindig volt hüvelyi orgazmusom is. Szóval hiába állítják sokan, hogy a 17 már átlagfeletti, nagyon nem igaz. Bőven átlag, egy intenzívebb/hevesebb szex során pedig gyakran nem is elég. És közel sem vagyok tág csaj, ráadásul ugyanezen véleményen van számtalan barátnőm. És ami a legfontosabb: mégha hiteles is ez a felmérés, jusson eszedbe, hogy EGYIKET SEM MAGYARORSZÁGON VÉGEZTÉK, HANEM ANGLIÁBAN. És átlagérték ide vagy oda, mi csajok mindig a nagyobbat és vastagabbat fogjuk jobban élvezni. A magyar átlagmagasság is 178-180 körül van, a legtöbb lánynak mégis a 185 fölötti pasik jönnek be. Az átlag minket sosem érdekelt. Azt csak a kérdéses alanyok kedvelt hivatkozási alapja, amivel kicsit nyugtatgatni tudják a lelküket, hogy nem lógnak ki lefele. De sosem a szürke többségen van a hangsúly, hanem a felső top kategórián.
2018. dec. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
nekem 18/5 és volt már pár lány aki csak úgy benyelte az egészet, de persze volt olyan is akinek nem tehettem be teljesen mert fájdalmat okozott neki ez mind változó, hogy melyik lány meddig képes befogadni.
2019. jan. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!