Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pénisz méret, tényleg hitelese...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénisz méret, tényleg hitelesek ezek az adatok?

Figyelt kérdés

Sajnos én is mint több férfi társam a péniszem méretével egyáltalán nem vagyok kibékülve, ebből adódóan önbizalmam sincs. :/

Napokban olvastam több kutatást ahol elég sok esetben számomra meglepő módon eléggé kis érteték jöttem ki.

Merev pénisz hossza: 12,5-14cm körüli az átlag, kerülete pedig 11.5-12.5cm kerüli adatokat láttam. (elméletileg több kutatás volt ezzel kapcsolatban, ezért is írtam intervallumot, és nem konkrét értéket)

Lányok valóban helyesek ezek az adatok? (Természetesen olyan lányok válaszát várom akik tudják a partnerük méretét, vagy olyan fiúk tapasztalatát akik hasonló mérettel rendelkeznek)

Amúgy ez én méretem: 13,5cm hosszú és 11,6cm a kerülete.


Köszönöm!



#méret #pénisz #számít a méret
2018. dec. 23. 14:42
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen adatoknal jó lenne tudni mennyire magas a szórás. Mivel nem mindegy hogyan jött ki ez az átlag
2018. dec. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
51%

Ezek kis értékek? 😀 tudjatok milyen hosszú a hüvely? Ennél nagyobbat nagyon nem lehet már hova betenni..

20L

2018. dec. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
76%
Amikor fehéreknek megmérték dokik mekkora akkor 13-14cm jött ki. Amikor megkérdezték a fehéreket pl neten akkor 15-16cm jött ki. Tehát a többség nagyotmondd, hazudik. A lányok amúgy is 18centisnek néznek egy 15-16centist.
2018. dec. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
40%

Amúgy megmértem lazán magamnak és valamennyi.Még nő ránézésre is pont eltalálta.De van a tövén a szeméremcsontig 2centi simán.Sőt kétkézbe fogva a kezeimet a mosdó széléhez szorítva még kijön 2-3centi ha erőből megtolom csípőmet is beemelve.Pedig nyáron 80kiló alatt és 180cm felett vagyok.

Szóval az átlag 14 lehet 16 esetleg használatban 17 is.

2018. dec. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
77%

#1, Gauss-görbe szerinti az eloszlás és a szórás. Vagyis épp ugyanannyi a kisebb, mint a nagyobb.

A tudományt az jellemzi, hogy az eredményei megismételhető kisérletek alapján születnek. Az eredményeket úgy teszik közzé, hogy akiről kiderül, hogy manupulált, annak a neve örökre ezzel forr össze, elveszíti a hitelét.

A King's College 2015-ös kutatása ellenőrzött körülmények között, a világ minden tájáról való 15 ezer 500 férfin történt. Önkéntes alapon, tehát aki nem akart résztvenni, azt nem vizsgálták. Jó ok van föltételezni, hogy ezek inkább olyanok voltak, akiknek szerényebb a méretük, emiatt a kutatók azt mondják, hogy az eredmények valószínűleg egy kicsit fölfelé torzítanak, a valós átlag picit kisebb lehet.

Az eddigi kutatások mind önbevalláson alapultak, és/vagy sokkal kisebb mintát fogtak.

Természetesen bárki mondhatja, hogy szerinte nem ez az igazság, de az csak egy vélemény marad, mint az, hogy a Holdon nem járt ember, vagy hogy a Föld lapos. Nem kell vele foglalkozni.


Kérdező, teljesen átlagos vagy, és nincs miért aggódnod! Ha létezik is olyan nő, akinek nagyobb az igénye, arra nagyon kicsi az esély, hogy épp te találkozz vele.

2018. dec. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek korrekt válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz :)

Ami kicsit furcsa, az a Durex kondom mérete...

Miért van az, hogy 50mm körüli a szélessége? (ez ugye 10cm kerületben)

2018. dec. 23. 15:19
 7/38 anonim ***** válasza:
17%
Szándékosan hazudnak a péniszmérettel kapcsolatban. A 12cm egy bőven átlag alatti kicsi méret. Az átlagos óvszert is 15-16cm hosszra és 4-4,5cm-es vastagságra "tervezik", ami a valós átlagot jelenti. Azért hazudnak, hogy a néhány 12/3,5cm-es kisfarkú ne legyen öngyilkos..
2018. dec. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
Bocs nem 54mm? egyébként a durex nem szorít annyira a mascu kicsit passzentosabb a 60mm tök kényelmes igen ez duplán számít,körbe 12 az egy 4vastagra tök kényelmes,neked a durex-mascu tök jó 20évesen nekem ez jó volt.
2018. dec. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
62%

#7 Ugye fiatal vagy? 20-35között valahol gondolom.

Ez változhat még.

2018. dec. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
#6 Mert kisimítva ennyi és két oldala van így!54mm+54mm akkor körbe 108mm nyújtás nélkül.
2018. dec. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!