Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pénisz méret, tényleg hitelese...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénisz méret, tényleg hitelesek ezek az adatok?

Figyelt kérdés

Sajnos én is mint több férfi társam a péniszem méretével egyáltalán nem vagyok kibékülve, ebből adódóan önbizalmam sincs. :/

Napokban olvastam több kutatást ahol elég sok esetben számomra meglepő módon eléggé kis érteték jöttem ki.

Merev pénisz hossza: 12,5-14cm körüli az átlag, kerülete pedig 11.5-12.5cm kerüli adatokat láttam. (elméletileg több kutatás volt ezzel kapcsolatban, ezért is írtam intervallumot, és nem konkrét értéket)

Lányok valóban helyesek ezek az adatok? (Természetesen olyan lányok válaszát várom akik tudják a partnerük méretét, vagy olyan fiúk tapasztalatát akik hasonló mérettel rendelkeznek)

Amúgy ez én méretem: 13,5cm hosszú és 11,6cm a kerülete.


Köszönöm!



#méret #pénisz #számít a méret
2018. dec. 23. 14:42
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

#19 Örülj neki hogy filigrán és könnyűsúlyú vagy.Valszeg te vagy a 170es.Addig gyúrtam magam amíg 70-72ről 80ra mentem és nem tudom leadni mert izomba maradt,nyáron néha 76ra sikerül.

Van igen amikor a 16-17 is lekicsinylik.De élőben is,igen?

2018. dec. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:

Szerintem hitelesek. Egy időben lázasan kutakodtam ebben a témában és mindenhol 12-15 között jött ki az átlag, attól függően hogy megmértérésen, önbevalláson vagy internetes kutatáson alapszik.

Egy felmérés volt amiben a jelentkezőknek megmérték a kutatók a méretét és ott ilyen 11,5-12,5 cm-re jött ki átlagban. Itt hozzá kell venni azt hogy ha egy idegen ember fogdossa, méregeti a szerszámot akkor nem biztos hogy tud az egyén teljes/maximális merevedést produkálni. Így amellett hogy biztos nincs csalás az adatokban, ezek az adatok nem az akció közbeni adatok.

Volt több önbevalláson alapuló felmérés ahol ~13 cm-re jött ki az átlag. Talán ez a legrelevánsabb adat, de itt közbejátszhat bizonyos mértékben a felfelé csalás.

Internetes felméréseken láttam már 16-16,5 cm-t kijönni átlagra, de ez egyértelműen túl sok. A gép előtt ülve ki ne hazudna be egy-két plusz centit?

2018. dec. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:

Haver nekem ugyanekkora és a barátnőmnek multiorgazmusa szokott lenni. Olyan nincs, hogy legalább 1x ne menjen el.


21F 19L

2018. dec. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
A sok kudarc előbb-utóbb negatív érzéseket vált ki, aminek a végterméke lehet ön vagy másokban károkozás. És a kis és vékonyfarkúság előtt-utóbb ehhet vezet. A nők többségének igenis számít a méret, igen szándékosan írtam nőket nem kis fiatal tinip_csákat.. A rövidség még talán a kisebb gond, de a vékonyság már az és egy 3,5cm-es ropitól sokat nem várhatsz el. Nem 1-2 nőben szinte lötyögytem baromi gáz érzés volt és véget is vetettek (nem én voltam aki lépett) a kapcsolatnak.. Hagyjuk ezt a bullsh_tet hogy ott a kezed meg szád, mert az csak egy plusz ha meg van az összhang, kis farokkal meg baromira nem tudsz összhangot teremteni.. Amúgy 32 évesen már baromira nem vagyok fiatal. én ezt úgy 26-27 éved korig mondanám fiatalnak..
2018. dec. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

Tudjátok az átlagmagasság is nőtt a népességnek a második világháború óta lévő viszonylagos jólétben. Pl a nagyszüleink sokkal alacsonyabbak voltak átlagban, mint mi, de még a szüleink is valamennyire.


Viszont amikor az átlagot veszik, akkor a teljes népességre veszik, amiben a 80 évesek, vagy az 50 évesek is benne vannak, ez igaz a magasságra, de a farokméretre is.


És ahogy a mostani 20 éves férfiakra sem igaz, hogy 176 cm az átlagmagasságuk (ez a teljes férfi népességre vonatkozik, amiben a 80 évesek is benne vannak), mert a fiatalok sokkal magasabbak átlagban, ugyanígy a farokméret átlaga is a teljes népességben van mérve, nem a fiataloknál, ami utóbbiban az magasabb, mint a teljes népességre vetített átlag.


A fiatal korosztályban bizony már nagyobb a pénisz átlagmérete, 15-16 cm biztosan megvan.

2018. dec. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
54%

Kedves 28%-os "ropi"!

A pszichológiában ismert jelenség az úgynevezett hárítás. A lényege, hogy valamiről nem veszünk tudomást, helytte esetleg egész mással magyarázzuk a helyzetünket.

Akinek valamilyen ok miatt nem sikerül párkapcsolatot kialakítania, megesik, hogy a péniszméretét okolja a kudarc miatt, elhárítva magától a valódi okot, okokat.

Létszükséglete lesz hinni ebben, mert különben be kéne látnia, hogy mondjuk rossz modorú, műveletlen, unalmas, stb., holott ezeken tudna változtatni, de munkával. Sokkal kényelmesebb a farokméretét hibáztatnia, mert azzal nem lehet mit kezdeni, viszont szánalmat kelthet maga iránt.

Ez odáig megy, hogy az átlag feletti méretét kicsinek állítja be, és extrém méreteket bizonygat minimálisan alkalmasnak.

Az ilyen emberrel nem lehet, de nem is kell vitatkozni, rá érvek nem hatnak, hiszen akkor dolgoznia kéne, és elveszítené a kényelmes, általa szánalomra méltónak hitt pozícióját.

2018. dec. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

Kedves #25, a kérdező által is említett felmérés 2015-ben történt, nem régen. Azóta nagy változás nem lehet.

A férfi lakosság magassági adata 2016-ból való, és nincs nagy kétségem affelől, hogy igaz.

Az, hogy te nem hiszed, vagy hogy más a véleményed, akkor lenne mérvadó, ha elmélyültél volna a témában. A KSH módszereit akkor szabad megkérdőjelezni, ha a módszertanuk, vagy a mintájuk nem lenne tudományos igényű.

2018. dec. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
85%

Bocsánat, felületes voltam. Abban igazad lehet, hogy a 20-as korosztály magassági átlaga akár több is lehet, mint 176 cm.

A péniszméret vizsgálatot azonban egyetemistákon végezték, tehát éppen az általad számonkért lakoságon.

2018. dec. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
OFF téma # 26-os Amit leírtál negatív tulajdonságok SAJNOS nem jellemzők rám. Mindig tisztelet tudó, illedelmes és udvarias voltam nemtől függetlenül.. ÉS pont ez volt a gond!! A nők nem érdemelnek tiszteletet sem törődést. Amiket látok az a következő: A bunkó, lekezelő nagypofájú MAGAS gyökerekre tapadtak nők, még akkor is ha látszott a nőn,hogy baromira rosszul esett neki. Abban igazad van, hogy van bennem hiba igen főleg külső hibák (alacsonyság ronda kerekded fej = non-maszkulin jelleg), ezek ellen nem tudok mit tenni, csak a belsőkön tudok változtatni.. És fogok is a megfelelő irányba XD!
2018. dec. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
Szerintem a 2-es hülyeséget beszél. Nekem 18 centi, de a baràtnőmbe elférne még 1-2 centi
2018. dec. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!