Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Veletek volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már olyan, hogy átkopogott/szólt a szomszéd, hogy legyetek halkabban? Utána kínos volt összefutni vele?

Figyelt kérdés
2018. dec. 23. 10:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
28%
Én csak megkérdeztem beszállhatok e a lány azóta elpirul mikor összefutunk.
2018. dec. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
42%

A szomszéd lánnyal nagyon jóban vagyok. Mind a ketten szinglik vagyunk és pár hónapja felvittem magamhoz egy lányt, jól éreztük magunkat. Még aznap éjjel hazakísértem, nem aludt ott nálam, későn értem haza így elég keveset sikerült aludnom. Reggel összefutottunk a lépcsőházban a szomszéd lánnyal és megjegyezte, hogy milyen álmosak a szemeim. Mondtam viccesen, hogy hosszú volt az éjszaka. Erre ő, hogy hallotta, ő se tudott aludni miatta :D Mondtam neki, hogy legközelebb csatlakozhatna és addig sem unatkozna.

Erre csak annyit válaszolt, hogy talán :D

2018. dec. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nekünk az éjjel felkopogtak. Nem tudom, hogy az ágy nyikorgott nagyon vagy én zavartam őket, de nagyon remélem idén nem futunk össze. :S
2018. dec. 23. 11:38
 4/21 anonim ***** válasza:
Te vagy a lány? :D
2018. dec. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Igen, én vagyok a lány.
2018. dec. 23. 11:51
 6/21 anonim ***** válasza:
Ezek szerint Te is a hangosabb lányok táborát erősíted ;)
2018. dec. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
A mostani páromig nem voltam hangos... de vele mindig elfelejtkezek magamról. Viszont nagyon ciki, hogy átkopogtak és nem tudom, hogy kellene kezelni. Ő nevet rajta, de én nem tudok.
2018. dec. 23. 12:05
 8/21 anonim ***** válasza:
Nekünk egy nő szomszédunk ránk írt facebookon, hogy minden áthallatszik, de elég bunkó stílusban és azóta nem is köszön..
2018. dec. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
És te mit csinálsz? Nem kínos?
2018. dec. 23. 12:14
 10/21 anonim ***** válasza:
Azóta csendben vagyunk, de így elég rossz.. nem kínos inkább idegesítő, mert ennek nem kéne sztem problémának lenni, ha vkik szexelnek. Csak hát ez a szomszéd nő egyedül álló, eléggé magának való és sztem idegesíti, ha vkik jól érzik magukat.
2018. dec. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!