Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez így rendben van?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez így rendben van?

Figyelt kérdés

Én 20, párom 30. Mindig csak akkor bújunk össze amikor ő akarja, amikor én akarom, akkor csak nagyon ritkán. És azt sem engedi, hogy olyankor megpróbáljak neki kedvet csinálni hozzá.

Én többet is tudnék, és próbáltam már hogy dacból majd elutasítom, de sosem megy... nagyon jó az ágyban, és nekem ez így is kevés.

Van hogy próbálkozom, de legtöbbször elutasít, és azt érzem velem van a baj.

Segítsetek, ti mit gondoltok ?


2018. dec. 22. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Igen, ez így rendben van. Örülj, hogy szóba áll veled!
2018. dec. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nincs rendben. Azért ilyen, mert nem szeret téged, csak a tested használja, amikor kedve tartja.

De ha ez neked így is jó, akkor ez van.

Esetleg keress egy másikat is, aki elvégzi a hiánypótlást.


Azt nem értem, minek az ilyen impotenseknek fiatal làny. Mert ugye 30 évesen vannak a csúcson.... De a szex az már nem megy...

2018. dec. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 David134 ***** válasza:

Ne hagyd hogy mindig ő irányítson!

Nem kényszeríthet rá hogy együttlegyetek,szépen mondod neki hogy "Most nem szeretnék mert..."


Vagy pedig beszéljétek meg,hogy miért mindig akkor van amikor neki úgy van kedve?


Te is ember vagy és nem egy tárgy vagy étel vagy amit ha megkíván csak úgy "elfogyaszt" ezt eléggé csúnyán fejeztem ki bocsánat,de szerintem helytálló.

2018. dec. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De ne úgy értsétek, hogy amikor ő akarja, akkor rámugrik és “nincs menekvés” csak, hát meg kell várnom míg ő akarja, vagy míg lesz kedve, addig semmi

Viszont nem gondolnám, hogy nem szeret. Már több mint 3 éve együtt vagyunk

2018. dec. 22. 21:15
 5/9 anonim ***** válasza:
Van másik csaj is neki.
2018. dec. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Biztosan tudom, hogy nincs.
2018. dec. 22. 21:35
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a tipikus esete annak, amikor az igények nem passzolnak. Ha túl fáradt, vagy lassú életet él, akkor nem termelődik annyi tesztoszteron, nem fogja olyan sűrűn kívánni a 👉👌-t.
2018. dec. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Rockarc ***** válasza:

Nem ertem, hogy miert probalgatjak ennyien az ekkora korkulonbseget. Tok masik fazisaban jartok a sajat eleteteknek. Meg azonos korcsoportban is eleg nagy elteresek lehetnek, az ilyen 10+ -os korkulonbseg a legszelsosegesebb esetben szokott jol mukodni. Mint ahogy itt is problema van. Eleve akkora hatranyban vagy erdekervenyesites teren egy ennyivel idosebb ferfival, hogy csak na. Most pedig latja, hogy szexualisan is tokeletesen tud befolyasolni, meg inkabb uralni fog teged. Addig orulhetsz, amig nem lesz bantalmazas belole, nem rajtad mulik sajnos, ha valami egoista barommal hozott ossze az elet, akkor meg az is benne van a pakliban.


17 evesen jottel ossze vele,vagy meg annyi sem voltal. Nem o lesz eleted parja, azt elhiheted. Bucsuzz el tole szepen, szep volt, jo volt es lepj tovabb. Most mar tudod, hogy nem passzoltok ossze, ez csak rosszabb lesz 10-20-30 ev mulva.


42F

2018. dec. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Beszélj vele
2018. dec. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!