Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátság szexel rendben van?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság szexel rendben van?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, legjobb barátom aki nálam aludt és szexeltünk. Azóta kívántam és újra szexeltünk. Megbeszéltük hogy továbbra is legjobb barátok maradunk, de egyikünknek sincs senkije így marad a szex. Ez így mennyire van rendben? Részemről ok, mert se neki se nekem nincs párom és tudom hogy neki sincs mással szexuális kapcsolata
2018. nov. 11. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
33%

Ez így szerintem teljesen rendben van. Sőt, irigyellek is titeket :P

28f

2018. nov. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Ezt hívják úgy, hogy barátság extrákkal
2018. nov. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

sajnos, ez egy darabig megy... egy darabig jóóó. jó, jó, jóó..

DE! sajnos hosszú távon nem fog menni. (tapasztalat)

megtetszik valaki más, vagy mást kivánsz, őt már nem de ő még mindig igen..

egy szó mind száz... ebből, már többet NEM lesz barátság.

sajnos benne van a pakliban az, hogy nezet eltérések lesznek.. stb és nem fogtok már beszélni.

de lehet hogy ez a baratsag extrakkal megy. 1 hetig, 1 honapig, 1 évig.. akármeddig... de sajnos később 90 százalék hogy nem lesz jó.

2018. nov. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Nem is most baj, hanem később, amikor mással lennétek.
2018. nov. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A barátságotoknak ezennel annyi.

Most hiába szép és jó minden, de előbb vagy utóbb rájöttök, hogy ez mekkora gáz így

2018. nov. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyugi nem szerelmes a fa.id!!
2018. nov. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt hívják úgy, hogy hamarosan egymásba szerettek és összejöttök. Ha nem, akkor sajnos tényleg ennyi a barátságnak.
2018. nov. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!