Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mivel csökkenthetném a nemi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel csökkenthetném a nemi vágyam?

Figyelt kérdés
Lassan 4 éve együtt vagyok a barátnőmmel. Elég nagy eltérés van kettőnk libidója között és ez miatt elég frusztrált vagyok. Hogy értsétek ő egy hónapban 1x-2x szeretné igazán, viszont nekem szükségem lenne rá majdnem napiszinten. Létezik valami megoldás, hogy elnyomjam magamban ezt a vágyat? Sokat veszekszünk, ami 90%-ban az én rossz közérzetemnek köszönhető. De szeretem őt, ezért nem szeretném megcsalni. Van erre valami megoldás? Huszon párévesek vagyunk mindketten.

2018. dec. 22. 18:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Mit szeretnél, mi történjen?


Varázsütésre kiviruljon? Ahhoz, hogy valami történjen, cselekedni kell. Látsz más lehetőséget? Én nem. Egyébként félig meddig hasonló dolgon mentem át én, úgyhogy a magam belső küzdelmei nekem is megvoltak. Valamikor nincs jó megoldás. Ilyen az élet.

2018. dec. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Hordjál erényövet... a barátnődnél legyen a kulcs, mikor kedve van a szexhez kienged téged. Így rajta nincs nagy nyomás, hogy szexelni KELL, neked meg nem lesz rá szükséged napi szinten, mert előbb utóbb megszokod, hogy ritkábban élvezel csak el. A hatalmas szexuális energiádat más dolgokra fordítod, plusz sokkal nagyobb lesz a motivációd, hogy őt kényeztesd az ágyban, a kedvében járj, hogyha tudod, hogy csak akkor van szex ha kedvet csinálsz hozzá, és ez nem olyan dolog, ami neked JÁR.

Nem fogsz gorombáskodni meg veszekedni, hogyha tudod, hogy azzal esetleg lemondhatsz abban a hónapban az 1-2 orgazmusodról.

Hogyha megtanulod hogyan kell őt felizgatni, kedvében járni, ő pedig sokkal kiegyensúlyozottabb lesz ha nem lesz rajta akkora nyomás, még az is lehet hogy sokkal gyakrabban lesz szex mint eddig volt.

2018. dec. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Csinálj úgy mint a farkas!
2018. dec. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
53%

Később írok priviátot.

Hasonló helyzetben voltunk mi is a párommal, aki már a férjem.

Szerintem nem az a megoldás hogy kidobd az ablakon az egész kapcsolatot.

2018. dec. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kezdetektől fogva fennáll ez a probléma?
2018. dec. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!