Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baj, ha magas a nemi vágyam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha magas a nemi vágyam?

Figyelt kérdés
21 éves srác vagyok. Elég magas a nemi vágyam, de az utóbbi időben nőtt ez meg nagyon. Fiatal koromban nem voltam ennyire kanos. Az elmúlt félévben emelkedett meg drasztikusan a libidóm. Talán köze van ehhez annak is, hogy elkezdtem edzeni? Még újévi fogadalmam volt, hogy szedek fel magamra pár kiló izmot, mert alapjába véve soványka voltam, viszont a hasamra nagyon elkezdtem hízni, úgyhogy muszáj volt változtatni a dolgokon. Most itt állok baromi magas libidóval, és nulla tapasztalattal a lányok terén. Alacsonyabb vággyal valahogy jobb volt ebből a szempontból... Bár a testemnek jó a mozgás.
2018. nov. 21. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem eggyaltalan nem baj.

Nekem legalabbis nem lenne az.


Amugy lehet h az edzessel fugg ossze, h ha szedsz melle valami hormont tartalmazo izomnovelot.


L

2018. nov. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem látom, miért lenne ez baj. Sőt azért 21 évesen teljesen normális ha magas a nemi vágyad (az ellenkezője furcsább lenne) :)

Az se jelent semmit hogy tizenévesen (ami azért nem olyan régen voltál, hiába írod hogy 'fiatalkorodban' :) még csak most kezdődik a fiatal korod) egyáltalán nem törvényszerű még 2018-ban sem hogy mindenkinek 15 évesen már a szexen kell, járjon az esze, lehet te később érsz.


Én 28-at töltöttem de magasabb a nemi vágyam mint valaha (sose volt alacsony) de egyáltalán nem gondolom, hogy ez furcsa vagy abnormális lenne... majd 48 évesen esetleg, addig remélem így is marad! :)


28/N

2018. nov. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!