Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mivel csökkenthetném a nemi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel csökkenthetném a nemi vágyam?

Figyelt kérdés
Lassan 4 éve együtt vagyok a barátnőmmel. Elég nagy eltérés van kettőnk libidója között és ez miatt elég frusztrált vagyok. Hogy értsétek ő egy hónapban 1x-2x szeretné igazán, viszont nekem szükségem lenne rá majdnem napiszinten. Létezik valami megoldás, hogy elnyomjam magamban ezt a vágyat? Sokat veszekszünk, ami 90%-ban az én rossz közérzetemnek köszönhető. De szeretem őt, ezért nem szeretném megcsalni. Van erre valami megoldás? Huszon párévesek vagyunk mindketten.

2018. dec. 22. 18:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2018. dec. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
22,24.
2018. dec. 22. 18:05
 3/15 anonim ***** válasza:

Létezik, másik barátnő, idővel úgy is megcsalod.

A barátnőd kb egy 70-80 éves mama libidójával vetekszik...

2018. dec. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

S te komolyan gondolod, hogy 24 évesen veled van a gond, mert napi szinten szexelni akarsz a barátnőddel?


Így kívülről könnyedén fog ez hangzani de ennek a kapcsolatnak már most nincs jövője. Persze ettől nem mondom, hogy dobd ki, de nem neked kéne lejjebb adnod, könyörgöm. A szex az egyik legintimebb dolog, amivel kilehet fejezni egymás iránt érzett szeretetünket, kivéve ha nem a mai világból indulunk ki, ahol mindenki csak b*szik, de ha neki erre havi 1-2x van igénye, az rég rossz. Ez hosszútávon hogy fog működni? Nekem sem nagy az étvágyam, de ezt hónapról hónapra szenvedném.


Arra nem gondoltál, hogy esetleg oka van annak, hogy ilyen kevésre van igénye? Fáj neki, frusztrált, nem vagy jó az ágyban, ő érzi azt, hogy nem jó az ágyban. Kommunikálj!

2018. dec. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Pedig nincs más, mint kölcsönösen más partnert keresni.
2018. dec. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Próbáltam vele beszélni, minden áldott alkalommal. Nincs konkrét válasz rá. Próbáltam már mindent...
2018. dec. 22. 18:12
 7/15 A kérdező kommentje:
Végső elkeseredésemben gondolkozok ilyeneken. Véleményem szerint nem vonzódik hozzám, de ezt még saját magának sem vallja be.
2018. dec. 22. 18:13
 8/15 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy egyes fogamzásgátló tablettáknak lehet ilyen mellékhatásuk. Ha szed ilyet, lehet, hogy ez a gond. Ha mindig is ilyen volt, akkor egyszerűen nem illetek össze, mást kell keresnetek :(
2018. dec. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

3 dolgot csinálhatsz.


- Megpróbálod ezt megbeszélni vele. Ami nem azt jelenti, hogy szóvá teszed neki, ő kerüli és kész, hanem mindent megteszel amit megtudsz.

- Ott hagyod, mert ez így nem fog működni.

- Megcsalod, ami kifog derülni és ő hagy ott téged, vagy nem derül (de kifog derülni), de te hagyod ott őt, csak így még jól meg is bántod és tiszteletlenül is viselkedsz.

2018. dec. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Óvszerrel védekezünk, más megoldás tutira nem létezik? Szeretem őt, de ez a dolog mérgezi a kapcsolatunkat.
2018. dec. 22. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!