Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tetszhettem neki, vagy csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhettem neki, vagy csak simán kedves volt?

Figyelt kérdés
Tegnap alkalmi munkásként dolgoztam egy ruhaboltban, ahol volt egy nagyon szép és csinos indiai/pakisztáni kinézetű csaj. Először csak megnézett, aztán később munka közben gyakran összeakadt a tekintetünk, és olyankor mindig kedvesen mosolygott. Volt hogy kettesben maradtunk, olyankor beszélgettünk. Ő kezdeményezte a dumálást. Később amikor jött velem szembe akkor is mosolygott, meg mindig hozzám szólt. Ezt vehetem úgy hogy "flörtölt", vagy csak simán kedves volt, és ne lássak bele többet?

2018. dec. 21. 13:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg bejössz neki.
2018. dec. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak kedves volt. A flörtöles egyáltalán nem ezt jelenti.
2018. dec. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%

Könnyen lehet.

De azért okosan, a pakisztániak tudtommal muszlimok.

Nem azért, de a kulturális különbségek könnyen közétek állhatnak.

2018. dec. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2-es. Köszi, szerintem is valószínübb hogy csak simán kedves volt. Nincs nagy tapasztalatom a flörtölésben, nem vagyok az a tipus akivel flörtölni szoktak a nők, ezért is írtam ki a kérdést, hogy megtudjam, ez az volt-e vagy sem.
2018. dec. 21. 13:36
 5/10 anonim ***** válasza:
38%
Igen, biztos bejössz neki.
2018. dec. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tudom, van pakisztáni haverom, elég sokat tudok róluk. Pl, hogy már tizenévesen kiválasztják a szüleik, hogy ki lesz a leendő férjük/feleségük. Haverom 22 éves, de már jegyese van. A csaj pakisztánban él, haverom Írországban, 2x találkoztak eddig életükben, és 2 év múlva lesz az esküvő. Akkor fog ideköltözni hozzá. A csaj szerintem inkább indiai volt, mert sokkal egzotikusabb kinézete volt mint az átlag pakinak, nah meg ha az lenne, kétlem hogy kedvére flörtölgethetne, meg mosolyoghatna a pasikra. Kendő sem volt rajta, és sminkelve is ki volt, ami szintén inkább az indiai felmenőkre utal, és nem pakikra. A paki nők nem igazán sminkelhetnek, és a kendő is kötelező minden esetben. Láttam pakisztáni rendőrnőt, rajta is volt kendő, miközben egyenruhában volt.
2018. dec. 21. 13:40
 7/10 anonim ***** válasza:
Attól hogy valaki pakisztáni származású nem feltétlenül gyakorolja a vallást és a szokásokat.
2018. dec. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Valszeg bejossz neki
2018. dec. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem feltétlenül lehet eldönteni. Külsőre lehet, hogy bejössz neki, de maga a beszélgetést lehet csak azért kezdeményezte ő, mert az ő személyisége olyan, hogy jobban szereti a társaságot, mint az egyedüllétet.
2018. dec. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hívd el valahova, ha igent mond, akkor tetszel neki.
2018. dec. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!