Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Simán csak kedves volt vagy...

Simán csak kedves volt vagy tetszhettem neki?

Figyelt kérdés

Előző hét csütörtökön történt, hogy elmentem ruhákat venni és az egyik boltban egy csajszi a szokásosnál kicsit kedvesebb volt. Amikor látta, hogy a próbafülkére várok akkor odajött hozzám, mondott valamit az akcióikról meg próbált beszélgetni velem, csak melóból jöttem és már fáradt voltam, úgyhogy csak megköszöntem neki és nézegettem tovább.


Aztán amikor fizettem látszott rajta, hogy kicsit zavarban van: folyton a telefonját nézegette , elejtette a blokkot aztán motyogott nekem valamit csak nem értettem mert nagyon halkan mondta, meg hasonlók. Amikor végeztem a fizetéssel is és adta oda a cuccost akkor pedig marha mélyen a szemembe nézett.


Most nem tudom eldönteni, hogy ez csak ilyen általános eladói kedvesség volt, vagy bejöhettem neki. Igazából a bizonytalanság oka az, hogy szerintem túl jól néz ki ahhoz, hogy bejöjjek neki :D


2013. júl. 30. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet hogy bejöttél neki, de lehet hogy csak izgult mert még kezdő eladó
2013. júl. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
bejössz neki!:D
2013. júl. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Biztos vagyok benne, hogy tetszettél neki. Különben nem nézett volna mélyen a szemedbe, úgyhogy az "izgult, mert kezdő eladó"-t felejtsd el. Az, hogy valakinek ki tetszik nem attól függ, hogy személy szerint ő hogy néz ki. Akkor is tetszhetsz egy szép lánynak, ha kifejezetten csúnya vagy. Nem minden nő olyan felszínes, hogy csak a többség által jóképűnek titulált férfiak jönnek be neki.

Sajnálom szegényt, hogy így bepróbálkozott NŐ LÉTÉRE(!), Te pedig látszatra rá se hederítettél. Bocs öreg, de ilyen lehetőség nem mindennap adódik, úgyhogy ha tetszik a lány, akkor nagy kár volt elszalasztanod. Persze még visszamehetsz tisztázni a "félreértést".

2013. aug. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!