Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek van olyan fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan fiú akinek sosem jut punci?

Figyelt kérdés

Aki sosem lát életében puncit?

Én így érzem. Igaz hogy láttam már puncit, és volt is benne a farkam. De úgy érzem nem lesz több ilyen 😥

22f


2018. dec. 20. 08:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
nyomorultak.. nembaj, több marad a férfiaknak :)
2018. dec. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm már 50 év feletti, és képen látott, de hogy a valóságban is látott-e, azt nem tudom, minden esetre állítólag még szűz, szóval van. De aki nagyon akar, az tesz ez ellen, még ha nehéz is, pl. ő is étkezhetne egészségesebben, lefogyhatna, kereshetne valami új hobbit a siránkozás helyett, stb., és akkor valószínűleg több esélye lenne. Meg hát be akarja pótolni, ami eddig kimaradt neki, úgyhogy a 20 év körüli modell alkatú csajokra nyomulna, ha tehetné, pedig az ő korában sok az elvált nő, aki jól tartja magát, úgyhogy van, amikor az elvárásokkal is gond van.
2018. dec. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Én miért is rinyálnék? Szerintem semmilyen rinyálás nem volt a válaszomban. Amúgy sem vonzóak számomra a nők (a férfiak sem) #9
2018. dec. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Biztos van
2018. dec. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
55%
Van,kapcsolat sosem jött össze a nőkkel ,sajnos a külsőm nem üti meg a lécet ,rámentem csak a szexre szándékosan rondább,dagadt lányokra de ott se találtam mert még mindig a hercegük várják csak nem tudom meddig,úgy is tudják ,hogy ők sem tetszenek senkinek!
2018. dec. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nem értetek a nőkhöz. Nem fogjátok fel, hogy ők nem 2 lábon járó puncik, hanem érző emberi lények, akiknek elsősorban érzelmi szükségleteik vannak, nem pedig testiek. És mivel nem így kezelitek őket, persze, hogy nem jön össze semmi nektek.

Nem vagyok csajozógép, sem Don Juan, de kedves, figyelmes és megértő vagyok a nőkkel, figyelek rájuk, beszélgetek velük, érdeklődöm az érzéseik felől, és ezzel, hogy így bánok velük, annak ellenére, hogy nem vagyok szépségideál, jópáran lefeküdtek volna már velem.

Érteni kell a nőkhöz.

2018. dec. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem ismerkedtem sohasem velük. Nem is sírok miatta...
2018. dec. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Igen van, te vagy az :)
2018. dec. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nekem sem jut csúnya vagyok.
2018. dec. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!