Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Számít egy kapcsolatban, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít egy kapcsolatban, hogy a lánynak hány szexuális partnere volt előttem?

Figyelt kérdés
2018. dec. 19. 18:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem tudsz normálisan feltenni egy kérdést? Csak te tudod, hogy neked számít-e, hogy ELŐTTED hány szexuális partnere volt.

Nekem mindenesetre számít, hogy előttem hány sráccal volt. Voltam már kapcsolatban ilyen (ex-)ribikkel, többet nem szeretnék.

2018. dec. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
Nem
2018. dec. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha neked számít, akkor írhatunk ide bármit. Ha nem foglalkozol vele, akkor nem számít.
2018. dec. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%

Gondolkozz el:

ha volt neki kettőszáz, az számít?

Na, akkor számít.

2018. dec. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Attól függ, milyen mentalitású a hölgy, és mit akarsz tőle. Ha az összes kapcsolata komolynak indult, csak átvágták, de még mindig komoly kapcsolatot keres, akkor szerintem nem lényeges. Ha minden héten mással fekszik le, és 1 hónapnál tovább nem tud meglenni senki mellett, te viszont komoly kapcsolatot szeretnél, akkor számít, mert nem fog egyezni, amit vártok egy kapcsolattól.
2018. dec. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
29%
Igen, számít. Minél több volt neki, annál könnyebben fog másokhoz hasonlítgatni téged és annál könnyebben fogsz "elbukni" valamilyen összehasonlításban a fejében, hiszen annál több emberrel kell "versenyezned" az ő fejében. Illetve ha valami probléma van (vagy ha csak megun téged, elmúlik a szerelem), akkor könnyebben cserél majd le, vagy csal meg.
2018. dec. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%
Ha túl kevés volt, az sem jó, mert akkor meg 40 éves kora körül fog megvadulni.
2018. dec. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek igen, van akinek nem. Nálam számít,ha komoly kapcsolatra tervezek.
2018. dec. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Most feltetted mégegyszer a kérdést.? Pár perce már meg válaszoltak. Ha új a kérdés akkor nem, nem számít. Leszao. Mennyi partnere volt. Nem kopik csak edződik.
2018. dec. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
10-ből 9fiúnak számít, de persze sokan letagadják, mert erre könnyen besértődnek a lányok. De azért senki nem akar egy ribizlit párnak. Egy lány, száz fiút is könnyen összeszed egy nyáron, ha akar. De ennek ára/következménye is van a hírnevére.
2018. dec. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!