Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vékony kicsit izmos testalkatú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony kicsit izmos testalkatú fiúkén van esélyem átlagos, szép barátnőre?

Figyelt kérdés

Sokak szerint a vékony fiúk csak az elhízott lányoknak tetszik, de ők nekem nem annyira tetszenek. Amúgy magas vagyok, és az arcom átlagos szerintem. Csak az a baj hogy nem vagyok társasági, sem nagydumás.

Így lehet átlagos vagy esetleg szép barátnőm?


Lassan 22 évesen leszek, de normális kapcsolatom nem volt még.


Köszi a válaszokat!


2018. dec. 15. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen van esélyed
2018. dec. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én vékonyan is simán találtam barátnőt, mondjuk ez csak a külső, megfelelő belsővel nem nehéz
2018. dec. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az en baratom is ilyen. :)
2018. dec. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem abszolút jó esélyeid vannak. :) (Mondja ezt egy nálad pár évvel fiatalabb, nem elhízott lány.)


Nem kell se nagydumásnak sem lenned, sem társaságinak. Elég, ha van egy-két dolog, amiről tudsz szenvedéllyel beszélni, amiket szeretsz, és azért nem húzódsz el teljesen a beszéd elől. Nekem sincs túl jó beszélőkém és félénk is vagyok, de egy kisebb baráti közösségben könnyen tudok beszélgetni. Normál kapcsolatom ugyan nekem sem volt, de már vallottak szerelmet nekem, szóval azt hiszem, nem nagy gáz a dolog.

Ne add fel/keseredj el! :)

2018. dec. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze h van esélyed.
2018. dec. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Boszorkány_ ***** válasza:
Persze, hogy lehet! Csak rajta, sok szerencsét!!
2018. dec. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Rockarc ***** válasza:
100%

Amig a kulsoddel akarsz hoditani a szemelyiseged helyett, addig nincs szamottevo esely. Pontositok, a differencialt szemelyiseg sem eleg, maximum a friendzone-hoz.


A ferfias tulajdonsagaidat kene felsorolni, amire nem mondjak azt a csajok, hogy ez ma mar 100. ilyen, lapozzunk. Meg a kover lanyok is ezt fogjak gondolni, inkabb fognak egy alacsony, nem sportos alkatu sracot, akin erzik a tesztoszteront.


42F

2018. dec. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!