Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van más lábfétises is, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más lábfétises is, aki vonzónak találja, ha egy nőnek fáj a lába?

Figyelt kérdés
Ez az én esetemben elég tág határokat jelent: a gipszelt láb, bokaficam, vagy szűk magassarkú de akár egy fájdalmas bütyök mind-mind izgató számomra. Érdekelne, hogy mások ezt hogy élik meg. Amúgy mielőtt valaki kiakadna, ez nem valami "tanult" dolog, már 5-6 éves koromban is így volt.

2018. dec. 15. 12:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem ezt más nem talàlja vonzónak.

Miért nem lettél ortopédus?

2018. dec. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
#1 vááááá, még csak az hiányzik, hogy az ilyen ember orvos legyen...
2018. dec. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%

Csak annyiban vonz a dolog, hogy:

1, ha van sebtapasz a lábujjon vagy a saroknál;

2, ha fáj a nő lába, akkor lehetséges, hogy egy talpmasszázs segítene rajta, így jobban megengedné, mint más esetben.

Amúgy inkább simán szeretem a női lábakat.

2018. dec. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Nekem elég gyakran szokott fájni a talpam (bütyök miatt),úgyhogy ha a fétised együtt jár egy ingyen talpmasszázzsal, én szívesen vállalkozom :D
2018. dec. 16. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
En benne vagyok! Nagyon vonzónak találnám ezt a helyzetet, és biztos vagyok benne, hogy te is élveznéd!
2018. dec. 16. 09:24
 6/12 A kérdező kommentje:
Sokat hordasz magassarkút azért alakultak ki a bütykök?
2018. dec. 16. 09:27
 7/12 A kérdező kommentje:
Amúgy a 3-aséra sokban hasonlít a fétisem, csak nekem kicsit tágabb, de ez nekem is vonzó lenne
2018. dec. 16. 09:27
 8/12 anonim ***** válasza:
56%
Erdekes fetis...nekem mind a 4 dolog megvan/ megvolt...bokaficam tobbszor is, bokatores miatt gipsz, mivel sokat jarok magassarkuban butykeim is vannak es neha fajnak, imadom a masszazst :)
2018. dec. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég bütykös a lábam. Fura, de volt már akinek pont ez tetszett benne, szóval nem vagy egyedi eset. L
2018. dec. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nálam ez nagyban függ a láb gazdájától. Az én lábfétisem nem elégíti ki akármilyen láb, fontos, h összességében is bejöjjön a csaj. Pl engem (és mindenkitől elnézést kérek, nem célom senkit megbántani, de ez az igazság) a nagyon kövér nők taszítanak. Így aztán bármilyen bevállalós is lenne, bármilyen lábai lennének, akkor is hidegen hagyna. Viszont egy összegészében vonzó nő, akármilyen rendellenességekkel a lábain jöhet. Sok-sok gondoskodással, kényeztetéssel és törődéssel csodálatos lábakat lehet varázsolni. Amúgy a titkos favoritok nálam a pincérnők, mert egész nap talpon vannak, így műszak után mindig jól esik nekik egy kis lábmasszázs. Jah, nem csak a talpukat szoktam, kompletten az egész lábat. Oda vissza. Csak hát picit kezdek kijönni a gyakorlatból, szóval ha van olyan hölgy aki lát benne fantáziát, vele szívesen feleleveníteném a tapasztalataimat... :D
2018. dec. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!