Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szűz lányok vajon kevésbé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szűz lányok vajon kevésbé látják vonzónak a péniszt?

Figyelt kérdés

Vagy ez a dolog nem változik az erotikus tapasztalatok során?

Nektek mi a tapasztalat, változott a megítélés? Van, aki korábban nem vonzódott a látványához, de amióta személyes élménye volt már szépnek látja az esztétikusabb példányokat?



2018. nov. 18. 23:59
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Szűz vagyok, szóval a nemszüzek nevében nem nyilatkozhatok, de jelenleg fogalmam sincs, mit lehet szépnek találni a nemi szerveken (ez a vaginára is vonatkozik), maximum azok tulajdonosához tudok vonzódni, az emberhez úgy egészében.
2018. nov. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem találom a legszebb látványnak a nemiszerveket. De nem undorodok tőle vagy ilyesmi.
2018. nov. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amikor szűz voltam akkor is volt olyan pénisz amit “szépnek” láttam azóta sem változott
2018. nov. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem "megszépül" miután megtapasztaljuk a gyönyöröket. Én is mikor meglátom páromét rögtön eszembe jut, hogy mennyire jó, amikor bennem van.
2018. nov. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%

Nem vagyok szűz, nagyjából 20 éve

Elég sok farkat láttam már, és sok faroktól élveztem el

Ennek ellenére egyáltalán nem vonzó látvány számomra egy farok. Sőt. Önmagában elég visszataszító

Eleve nem értem mi ez az új dili, hogy elég szép-e a punci, vagy a farok...

Egyik sem a szépségével fogja levenni a partnert a lábáról.

2018. nov. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor szűz voltam (még egy éve sincs,hogy elvesztettem), csak véletlen lattam neten péniszt, nem igazán izgatott maga a szerv (hogy ilyen bután fogalmazzak). A puncit meg egyenesen rondánam és gusztustalannak tartottam. Az első szexuáliy tapasztalataim során bem változott meg ez a hozzáállás, csak a második partneremnél. Azóta igenis van olyan pénisz, amit esztétikusnak tartok, és a puncikról is megváltozott a véleményem. Nálam nem a szüzesség elvesztése, hanem maga az élvezet volt az,ami megváltoztatta a véleményemet.
2018. nov. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!