Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miből vehetem észre, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből vehetem észre, hogy tetszem egy férfi tanárnak? (Gimnázium)

Figyelt kérdés

2018. dec. 15. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Le vetkőztet a szemével

Nem köcsögösködik veled

Még a semmi tudásodra is jó jegyet ad

Ha bármi segítség kell téged választ téged küld

Engedékenyebb

Bár egy tiszta erlölcsű tanár nem játszik az állásával


24N

2018. dec. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%
A farkát a szádba helyezi.
2018. dec. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Kedves

Szépen nez rad

Állandóan téged nez

Stb

2018. dec. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Felhőcske egész jól leírta. Bár vannak szutyok tanárok, akik épp a kiválasztott lánytól várnak el jobb teljesítményt a tantárgyukból.


Egyébként ettől még nem kockáztatják az állásukat.


A valóban "okos" tanárok viszont nem éreztetik a lánnyal, hogy más nekik, mint a többi.

2018. dec. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha tanár lennék sajnos nem lennék képes máshogy viselkedni, mint ahogy Felhőcske leírta. Talán azzal a különbséggel h nem hívnám segíteni, stb, mert direkt kerülném a kezdeményezést. Viszont képtelen lennék rossz jegyet adni, és túlságosan jóindulatú lennék vele. Akkor is ha csúnyán visszaélne ezzel :)

Egyetemen oktattam pár évig doktorandusz koromban. Nem vagyok benne biztos h a lányok akik tetszettek, tudtak is róla, mert tanárként az ember igyekszik kínosan ügyelni arra h ez ne derüljön ki és ne legyen nyilvános, ne legyen evidens mindenki számára az osztályban, mert az ciki. Gimnáziumban, 18 év alatti diákokkal szemben méginkább így kéne ennek lenni, bármennyire nehéz is. Kérdésedre visszatérve: ha nem egy túl egyszerű lényről van szó, csak apró gesztusokból sejtheted ezt meg, de akkor sem biztosan.

2018. dec. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!