Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Így lenne esélyem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így lenne esélyem?

Figyelt kérdés

Egy "kis" ismertető rólam. Főként velem egykorú lànyok vàlaszàt vàrom, de ha idősebb vagy, se fogd vissza magad, mindenki véleménye szàmít!😆

🃏Nos, akkor kezdem is.. 15 éves sràc vagyok.

Külső tulajdonsàgok:

Sötétbarna haj, oldalt felnyírt haj, de àltalàban nem "belőtt séró", ha mégis nem az esetében, (sokan feketén mondjàk) vastagabb szemöldök, zöldesbarna szem, ajkaim àtlagosak, talàn az alsó kicsit vastagabb a megszokottnàl, kicsit szögletes arcélek... Karakteres nagyon az arcom, kicsit pattanàsos még, màr lassan 2-3 éve,( a rengeteg tesztoszteron miatt, és ugye a tinikor) de màr múlófélben van, karakteres az arcom,az emberek àltalàban az első alkalom utàn megjegyeznek, nem csak az arcom, de a stílusom, beszélő képességem és humoromat miatt... 175 centi magas vagyok körülbelül, 85 kg...igen, tudom.. ez sok. De ne egy golyóra gondolj...nincs sok felesleg rajtam, legalábbis szépen eloszlik és mivel elég erős vagyok, az izom miatt, nem is feltűnő a súlyfelesleg én. Hét évig versenyszerűen sportoltam, emiatt remekul fejlődtem, meg ha nem is szerettem magát a sportot, közösséget, de sokat dobott rajtam fizikailag,bár amúgy is egy jó kiállású, vastag csontú, erős srác voltam.. mmegszerettem a sportokat is, rengeteg eredményem lett,de a többsége csak országos szintig... Még annyit a külsőmről, nem tudom, ez mennyit változtat, hogy ugye sötétbarna/fekete hajam van, vagyis a szőrom is feltűnőbb, ha ez még nem lenne elég, elég szőrös fajta is vagyok, szval nem az a csupasz pàlcika làbú gyerek vagyok. Persze azért, ne csumbujt képzeljétek, ízlésesen szőrös..ha létezik ilyen🤔😂 eddig a lànyok nem undorodtak, sőt...

🏃Na de térjünk àt a belsőmre.:

Huu, itt nézni fogtok...😂

Először a pozitívakkal kezdeném- okos, értelmes (nem lexikàlis főként, hanem úgy alapjában, jó ezt nem tudom megfogalmazni, remélem megérted 😐), udvarias, segítőkész, figyelmes, tudok kedves is lenni azokkal akik megérdemlik, ha úgy hozza a helyzet komoly vagyok, de alapjàban egy humoros, jó kedélyű sràc vagyok, legalàbbis ilyen visszhangokat hallottam és főként lànyokat nagyon sokszor megtudom nevetettni, talàn ezért vagyok jóban rengeteg lànnyal... Ez persze azt is eredményezi, hogy sokkal rosszban is vagyok, főleg a fiúknál, amit nem bánok, mert mostanàban nagyon megvàlogatom kikkel vagyok, mivel egy gimibe kerültem, egy nagyon jóba, sok a stréber, okostojàs, de ezzel ellentétben mégis hülyék, tapasztalatlanok és élettelek (félreértés ne essék, ez csak egy àltalànosítàs a màsik részével kijövök) talàn itt be is fejeződött a jó oldalam...ja meg van, még annyi, hogy ennek ellenére nagyon könnyen kapcsolatokat alakítok, könnyen beilleszkedem és àltalàban a középpontban vagyok, persze néha nekem is elegem lesz mindenből és aztán csak ülök a padnal csöndben ami persze egyből feltűnik mindenkinek... Könnyen tudok beszélgetni általában lányokkal is, humorom miatt, ami altalaban oldja a feszültségét, de utána persze megtalálom a közös fonalat és tudok komolyan, elmélyülten is beszélgetni az aktuális lánnyal ha szeretné, szeretném..

Következzen a negatívum:

(Ez sok leeesz)

Sokan mondjàk, hogy tudok sokszor idegesítő lenni, általában okoskodok, nagyon céltudatos és makacs vagyok, ami nem mindig jó... Mindenről meg van a saját véleményem, ha kell elmondom, persze próbálomnem megbantani a többieket, legalábbis akiket valamennyire kedvelem, mert néha túl együtt érző vagyok pár emberrel, túl empatikus, ez lehet a tapasztalatlanságom miatt, vagy csak naiv vagyok olykor.. általában nem féltetelezem a rosszat az emberekről, aztán ebből csomószor pofára is esek... Néha sértődekeny vagyok. Külsőm és stílusom ellenére nagyon érzékeny vagyok, és szeretem ha tőrödnek velem... Értem az előzőt arra, hogy elsírom magam egy olyan filmen, amin még egy csak se sírna. (Példàul egy film, amiben meghal egy kutya macska, vagy azoknak a "barátai" de a ők próbálnak meg így is segíteni de hát hiába, vagy meghal az egyik kedvenc főszereplőm, bármi... Legyen ez csak egy sima film... )

Most a legújabb hulyesegem, hogy még április végén megsirattam egy lányt a közös barátok által, júniusban jóban lettünk, júliusban már szinte barátok lettünk, ami hihetetlen de így van, augusztusban belém szeretett és pàr héttel rà én is belém... Hihetetlenül kötődtem hozzá, leírhatatlan volt az egész , és még az is isteni volt, hogy ő kedvezményezett,na mindegy hosszú lenne ez, nem megyek bele a részletekbe, de aztán szeptember végén ráírt, hogy inkább már ne találkozzunk,jegeljük inkább ezt az "egész cuccot" ami köztünk van..majd nagy nehezen találkoztunk, inkább csak egy kicsit beszélgettünk nála, de amilyen idióta voltam megbántottam, sírva ment el, utána mentem, de már késő volt, es egyik kanyar után már nem is láttam... Tudom, idióta voltam, de ezt is csak azért írtam le, hogy leírhatatlan, hogy ezért is több napig sírtam... Pedig én egy érett sràcnak gondolom magam, nem ez volt az első szerelmem, de végre valakivel tényleg komolyan kezdtem màr gondolni, és hihetetlenül megérintett... Màr most is könnyezek. Meghalok egy zenét, raemlekeztet, és könnyezek. Nem bírtam a haverjaimmal se beszélni pár napig, mert nem bírtam a szemükbe nézni.egyszeruen bőgnöm kellett. Siralmas vagyok tudom, és ràadàsul tényleg az, hogy ràm nézel, egy kicsit megismersz és nem gondolnàd...viszont ha jobban megismersz, ràjössz, hogy én tényleg màs vagyok.. na mindegy, folytassuk, nem húzom tovább az idődet. Szôval, tudok néha meggondolatlan lenni, túl bátor, paraszt, és néha túlzàsba viszem a nagyképűsködést (amit egyébként nem hiszek el magamról, általában csak játszom az agyam)


Szerintem nagyjàból ennyi, amit lehet pàr percben leírtam, kérlek ne szekàljatok a hibàim miatt, mindenkinek vannak én leírtam, hogy tudjátok véleményt alkotni... Lehet esélyem így valakinél? Belém szeretne valami, jàrna velem valaki? Esetleg nàlad lenne esélyem ha ismernénk egymàst?


💥 Köszönöm, ha elolvastad, még jobban köszönöm, ha vàlaszolsz is!😏😆

Kort írjatok!



2017. nov. 3. 22:18
 1/8 A kérdező kommentje:

Àprilis végén megismertem"*

Húú, rengeteg hiba van benne, ne haragudjatok, este van és telefonról nem tudok olyan jól írni! Azért a lényeget megértitek

2017. nov. 3. 22:23
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Szia! Szerintem ezek nagyon jó tulajdonságok, amit rossznak írtál le, még az is. Persze ha a nagyképűsködést tényleg nem gondolod komolyan. Külsőre is teljesen rendben vagy, meg mint írtad is, azért szeretnek a lányok. :)


És ami még fontos, de ezt minden hasonló fiúnak: SÍRNI NEM SZÉGYEN VAGY GYENGESÉG! Szeretem ha vannak érzései a srácnak és ki is mutatja. Komolyan, nálam az egyik legnagyobb erény. És nagyon jó ha fiúként is vágyik a gyengédségre. Higyjétek el, kevés ilyen van, de őket lehet a legjobban szeretni.

2017. nov. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem tök rendben van, még amit te rossznak állítottál be, az is. Az nem baj, ha érzékeny vagy, szerintem sem szégyen, ha egy fiú/férfi sír, vagy kimutatja az érzéseit. Ha nekünk, lányoknak lehet, akkor miért ne lehetne nektek is? Ez egy társadalom által kreált bullshit.

És igen, lehet esélyed valakinél, és igen, ha esetleg ismernénk egymást lehet, hogy nálam is. 15

2017. nov. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Uristen ez irtó cuki, az elején még annyira nem tetszett de így a végére már nagyon tetszettél.

Én nekem egy álmom hogy a barátommal közösen sírjunk egy filmen. Nekem nagyon bejönne ha néha elérzékenyülne és sírna a barátom. Irtó cukinak képzellek. 14/l

2017. nov. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Huha. Az elejen elegge unszimpi voltal, szerintem tul magabiztosnak, nagykepunek mutatod magad, belul meg elojon a normalis ened, ami nekem nagyon bejon.
2017. nov. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok 16L
2017. nov. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi vàlaszokat! Persze még jöhet bàrmennyi! 🤤😊
2017. nov. 4. 21:45
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát nekem egy pont ilyen srác tetszik. De tényleg szóról szóra...

14/l

2017. nov. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!