Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, nektek mennyire hamar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, nektek mennyire hamar jön el az a pont, hogy el tudnátok élvezni?

Figyelt kérdés

Szex vagy maszturbáció közben milyen hamar érzitek azt, hogy már jönne a sperma, ha szabad utat hagynátok neki?


1. Egyből vagy viszonylag hamar és sokáig "tartjátok a csúcson" az érzést?


2. Egy ideig semmi és utána kezd csak jó lenni az érzés az ingerlés hatására?



2018. dec. 10. 21:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen a második és sok inger hatására !
2018. dec. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Sajnos az első.
2018. dec. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
max fél perc kb :D
2018. dec. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
2. eleg jol birom. megvarom mig a baratnom elelvez parszor :)
2018. dec. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Volt olyan, hogy másfél hétig semmi nem volt, aztán találkoztunk párommal, úgy 4-5 lökésig bírtam :D

De volt olyan is, hogy napi 3. menet, és egy 20-25 percet simán tudtam csinálni.


Alapvetően ha eljön az a pont, hogy fú dejó, akkor nem bírom onnantól visszatartani, 10-20mp. Vagy megállok/nagyon lelassítok vagy 2 percre.

2018. dec. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
2. Egy jó darabig semmi, utána kezd jó lenni, és akkor azt a tempót tartanom kell, hogy elélvezzek. Emiatt viszonylag könnyen be tudom lőni, hogy pontosan mikor akarok elmenni, mert a tempóval tudok játszani. Elég gyakran szoktunk egyszerre elélvezni a párommal. Viszont emiatt nálam a második menet pl annyira nem játszik, mert már az első után ia kikészülök sokszor, illetve annyival ingerelhetetlenebb vagyok utána, hogy hiába áll a dákó 5 perc után, utána órákig reszelhetek, semmi. Próbáltam párszor, egy kezem meg tudom számolni, hogy mennyiszer sikerült második menetben élveznem.
2018. dec. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Rockarc ***** válasza:
100%

Fugg attol, hogy eppen milyen allapotban vagyok. Ha magamnak csinalom, akkor kvazi barmeddig tudom huzni. Ha viszont novel vagyok, akkor ott nincs menekves, a luktetesevel ugyis szetszed, de ezzel nincs baj, mert eleg gyorsan kesz vagyok a kovetkezo menetre azt pedig mar joval tovabb birom.


42F

2018. dec. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Már vagy 2 hónapja nem élveztem el.

Szerintem 3 lökés nem kéne...

2018. dec. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2018. dec. 10. 23:29
 10/11 anonim ***** válasza:
A 2-es, de sajnos ez az egy ideig semmi max 1 percig tart.
2018. dec. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!