Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűk vagyok vagy rövid a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűk vagyok vagy rövid a hüvelyem?

Figyelt kérdés

Egyszer kipróbàltam naggyal és vastaggal, alig akart bemenni, utána meg fájt, pedig nedvesedek mint a niagara.

Aztán a kb. 15 centis farok is, ha olyan pózban vagyunk. Mitől van ez?


2018. dec. 9. 10:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
lehet hogy szűk is, rövid is.
2018. dec. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ilyen a méreted.

A lányoknak is van méretük.

2018. dec. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
18%
Többet kell lefetyelni hogy fejben is elengedd magad.
2018. dec. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A nedvesség nem minden. Az jó ha nedves vagy és becsúszik könnyen, de attól még finoman kell csinálni. Tágulni tud, sőt fog is. Gondolj csak bele, hogy egy kisbaba is kifér ott. A hüvely nagyon tágulékony csak idő kell neki. Ez attól is függ mennyire vagy felizgulva. Minél jobban, annál könnyebben tágul, szóval igen.. előttem is írták, kell hozzá hogy fejben is ott legyél. Én voltam már több olyan lánnyal is aki szűk volt de ez csak az elején van így, a végére mindenki élvezte pedig nem kicsi a cerkám. Mennyi ideig csináltátok?
2018. dec. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem tudsz annyira tagulni, nem olyan lazak az izmok, ezzel semmi problema sincsen , mindenkinek mas! 😉 L
2018. dec. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ilyen vagy és kész
2018. dec. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem viszonylag vékony a farkam, szóval összeillenénk :P
2018. dec. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 Kééérlek ismerkedjetek meg :)-
2018. dec. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Van pasim
2018. dec. 11. 12:19
 10/11 anonim ***** válasza:
Találkoztam már ilyen csajjal nem tudtunk szexelni mert egyszerűen tul szűk volt azért jo lecummantott nem vplt rossz.
2019. jan. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!