Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az baj, ha túl rövid a hüvelyem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, ha túl rövid a hüvelyem?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a hüvely tágul szexuális izgalom hatására, de nekem mindig rövidke marad, a barátom pénisze 16 cm és pont befér. A vibrim 18cm és egy kicsit kilóg (nem a "kupak" része hanem a behelyezhető rész). De amikor a barátnőimmel dumálunk a pasikról, mindig mondják, hogy a 20cm körüli pénisz a legjobb és amikor kérdezem, hogy befér-e nekik azt mondják, hogy igen. Ez kamu vagy én vagyok túl rövid? :( Az rossz egy pasinak ha a hüvely túl rövid?

2016. dec. 12. 16:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

Ez elég gyenge kamu kérdés. Biztos tudsz ennél jobbat is:D

Egyébként igen, van olyan, hogy túl rövid. Volt olyan barátnőm, akinek 12-13 cm fért be.

2016. dec. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
91%
Barátnőid.. Laci meg Feri, mi?
2016. dec. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Egyátalán nem kamu kérdés. Normális válaszokat szeretnék.
2016. dec. 12. 16:58
 4/13 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
95%
Normális válasz, keress új barátnőket mert ők retardáltak.:D
2016. dec. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Viki:Az emberi hüvely egy rugalmas izomcsatorna, mely a méhnyakat köti össze a vulvával.[1] Bár az anatómiában nagy az eltérés, a nyugalmi állapotban lévő hüvely hossza nagyjából 6–7,5 cm a külső falnál (elől) és 9 cm a hátsó fal mentén.[2] Nemi izgatás során mind a széltében, mind hosszában kitágul.[3] Elaszticitása lehetővé teszi, hogy nemi közösülés valamint a magzat szülése alkalmával kitáguljon.[4] A hüvely köti össze a felszíni vulvát a méhnél lévő méhnyakkal.
2016. dec. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A hüvelyed mélysége is egyedi, nem baj. A Kámasutrában az van írva, hogy háromféle csoportba sorolja a hüvelymélységet, és akkor lesz igazán jó a kielégülés, ha a hüvely mélysége, és a partner péniszének a hossza közel megegyező. Szóval nem baj, csak megfelelő méretű partnert érdemes hozzá találni.
2016. dec. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#6: Köszönöm, ez megnyugtató. Azért írtam ki a kérdést, mert félek, hogy a hüvelyméretem miatt nem tudok eleget nyújtani az ágyban. :s Rosszul esik, hogy van, aki ítélkezik meg kamukérdésezik miközben én azon aggódom, hogy elég jó vagyok-e a barátomnak. Én vagyok a hülye, amiért együttérzésre számítottam idegenektől az interneten. Sajnos még elég tapasztalatlan vagyok, nekem a barátom az első, sajnálom, ha nagy hülyeség, amit kérdeztem, de aggódtam a méretem miatt...
2016. dec. 12. 17:19
 8/13 anonim ***** válasza:
63%
Itt ne számíts sok értelmes emberre. :D Az első kettő f@$zcibáló köc$ög még életében nem látott női nemi szervet. :) Nekem is rövid a hüvelyem, nem fér be teljesen a pasim de jókat élvez belém, nincs baja a méretemmel. A barátod panaszkodott? A barátnőid meg szeretnek túlzásokba esni szerintem (jellemző egyes csajokra).
2016. dec. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A barátnőidnek, hosszabb, neked rövidemm. Genetikailag így alakult.

Max annyi gond lehet belőle, ha egy nagyobbfarkú pasid lesz és ő nem érti meg, hogy egy pont után neked már fájdalmas, ha mélyre dugja... 😒

2016. dec. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi. :) A barátom nem panaszkodott, csak én aggódtam.
2016. dec. 12. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!