Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy no miert megy bele alkalmi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy no miert megy bele alkalmi szexbe egy aznap megismert ferfival?

Figyelt kérdés
2018. dec. 5. 20:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
75%
Miért ne mehetne bel? XXI. század, a tévhitekkel ellentétben a nők is szeretik a szexet és élvezetből is tudják csinálni :D (Ffi vagyok)
2018. dec. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom ezt soha nem értettem , szerintem meg se éri a nőnek az alkalmi szex azzal akit akkkor látott életben először. Az csak a férfinak jó mert csak neki lesz orgazmusa , nőnek egy alkalmi szextől nem lesz orgazmusa

Akkor mégis mi értelme van hogy le fekszik egy vadidegennel ?

N24

2018. dec. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
79%

Férfi jó ,hogy bele megy az alkalmi szexbe mivel neki mindig orgazmussal végződik a szex akármi is legyen ,a ferfiak könnyen csettintesre elelveznek bármitol bármire.

Biológia jól kicseszett a nőkkel ... kaphattunk volna mi is olyan könnyed egyszerű élvezetes szexet mint a ferfiak

N24

2018. dec. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
43%
ha majd te is megszámlálhatatlanul sokszor szexeltél, ismered már a tested és el tudod választani a testi élvezeteket az érzelmektől, akkor megérted, hogy miért szexel egy felnőtt nő "csak úgy"
2018. dec. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
57%

“Az csak a férfinak jó mert csak neki lesz orgazmusa , nőnek egy alkalmi szextől nem lesz orgazmusa”


Akkor en vagyok a kivetel vagy mi? Azert ilyen dolgokat ne allapits mega NOKrol, inkabb csak ird azt, hogy neked kifejezetten nincs. Attol mrg masnak lehet.

2018. dec. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nagyom sok nő panaszkodik ,hogy egy kapcsolatban nincs orgazmusa vagy szökőévente 2x3x van neki. Ha egy kapcsolatban sem igazán jut a nő az orgazmushoz ami a szex lényege akkor egy vadidegennel hogy tudna?
2018. dec. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
De ugye tudod, hogy a nagyon sok no az nem minden no, ugye? Az meg, hogy valakivel van-e orgazmusod az csak akkor derul ki ha odakerultok es ott meg teljesen mindegy, hogy kapcsolat vagy egy ejszakas. Teljesen folosleges ilyen dolgokat irni, ezek nem ervek. Ha valakinek egy kapcsolatban sincs orgazmusa, akkor vagy a testevel van a baj, vagy az adott ferfivel. De az, hogy valakinek van-e orgazmusaannak az eg vilagon semmi koze hozza, hogy milyen “kapcsolatban” all az adott ferfivel.
2018. dec. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Arra akartam utalni hogy pl egy vadidegen férfi előtt vannak nők kik nem tudnak ellazulni , elengedni magukat stb így nem is lesz orgazmusuk csak a férfinak

Egy kapcsolatban is nehéz össze hozni egy orgazmust a nőnek , idegennel meg nehezebb. Nekem kapcsolatban nem iagazan volt orgazmusom egy kezemen megtudom szamolni mennyi volt 3 év alatt viszont maszturbalasnal Mindig van ezért is szeretek jobban maszturbalni mint szexelni. Mert maszturbalasnal van hüvelyi és csiklo orgazmusom. Szexnel pedig nem igazán van nekem vagy egyáltalán nincs is

Nekem nem menne végképp egy idegennel egy szex.

2018. dec. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
En ezt mind ertem, es tisztaban vagyok vele, hogy van ilyen, engem szemely szerint csak az zavart, hogy a sajat, szemelyes tapsztalataidat probalod rahuzni az osszes nore. Nyilvan akinek kapcsolatba se nagyon megy az nem feltetlenul fog belemenni alkalmi szexbe, de akinek meg siman van orgazmusa az meg bele fog menni. En csak azt probalom mondani, hogy a sajat velemenyed ne probald rahuzni az egesz noi nemre.
2018. dec. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!