Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Élvezetesebb egy szűk lánnyal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élvezetesebb egy szűk lánnyal szexelni, mint olyannal aki már tágabb vagy mindegy?

Figyelt kérdés
2018. dec. 5. 18:05
 1/5 Béla. A Király. ***** válasza:
90%

Tudtad, hogy minden lány tágul és szűkül is izgalmi fok függvényében?


Olyan meg nincs, hogy "már tágabb". Senki nem nyúlik ki, mint egy leereszett lufi attól, ha nagyobb farokkal szexelt. Vakaki vagy, kicsit tágabb alapból, vagy kicsit szűkebb. Ez genetika.

2018. dec. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mindenre válaszoltál csak arra nem amit kérdeztem. Egy szóval nem mondtam, hogy a szextől tágult ki, mint ahogy mondat genetika, vagy ott a szülés... de én nem ezt kérdeztem, hanem azt hogy másabb-e.
2018. dec. 5. 18:46
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A szűk jobb. Határozottan. Jobban érzed, kellemesebb jobb élmény.

Igenis vannak tág nők ahol semmit nem érzel, és vannak szűkek, aki kitágulva is feszesek maradnak.

2018. dec. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pedig de, vannak olyan lányok, akik alapból sokkal tágabbak, és nem feltétlenül attól, mert olyan sokat dugtak életükben. Nekem, mint vékony farkú fiúnak (3,5 cm vastag), ez kimondottan probléma, dugtam már ilyen lánnyal, valószinüleg neki sem volt jó, és nekem se, alig éreztem valamit.
2018. dec. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Volt már dolgom szűk és "tágabb" puncival is és szerencsére nem sok különbséget éreztem

A szűk lugikusan jobban rá tudott szorítani

2018. dec. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!