Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexeltetek már olyannal aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltetek már olyannal aki teljesen visszafogottnak tűnt az életben és szexben meg az ellenkezője volt?

Figyelt kérdés

2018. szept. 10. 15:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen!
2018. szept. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen persze. Nem is olyan rég.
2018. szept. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Jaja
2018. szept. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Sajna nem!!

f

2018. szept. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok.. Mindig jót mosolygok azon, hogy mennyire meglepődnek a nőim azon, hogy hová tűnt az kimért visszafogott pasas.. bár partnerként a nő a társam, hiszen egyenlőek vagyunk, szexben azonban én irányítok, az összes felelősség az enyém, az én akaratom érvényesül, közben mégis kínosan ügyelek rá, hogy élvezet és fájdalom közt ingázzanak a nő érzései, hogy tartsam a kettőnk közti feszültséget és vágyat, szenvedélyes vagyok, odafigyelek a nőre, gyengéd vagyok de mégis domináns, elveszem ami az enyém, és megadom a nőnek azt ami jár, amit kiérdemel.
2018. szept. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

az életben egy visszafogott ártatlanan félénk kis-édes cukifiu, a szexben pedig egy igazi csődör bika

ismerős

de jó lenne igazából is, de hallottam már róla

2018. szept. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, és engem is ilyennek jellemeznek. Csendesebbnek, visszafogottnak, az ágyban hangosnak, hangulatfüggően akár uralkodónak, és úgy általában "rossz"-nak.


Szerintem ez egyébként nem is olyan ritka, nem hiszem hogy ritkaságnak számítok.

2018. szept. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Az exem szerint ilyen vagyok. Ismerkedéskor ártatlan és visszafogott, az ágyban meg egy szextigris, ahogy ő fogalmazott. :) S ez nem megjátszás, a hétköznapokban tényleg ilyen vagyok, csak a szex hozza ki belőlem az "állatot". :)
2018. szept. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Párom is ilyen, kollégái még gúnyolták is, hogy aszexualis, vagy tuti rohadt unalmas az ágyban. Kicsit én is tartottam ettől, mert eléggé bugyuta volt néha és esetlen az első randikon (nagyon izgult, pedig idősebb férfi), aztán csak pislogtam, hogy wow. Imádok vele szexelni :3.
2018. szept. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
igen
2018. szept. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!