Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, lányok! Kérdésem van! Ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok! Kérdésem van! Ti hordtok bodyt?

Figyelt kérdés
Exem hordott néha body-t, ő nem vett alá semmit. (Tehát bugyit sem). Mostani barátnőm meg bugyit akar alá venni. Bennem fel sem merült, hogy bugyit vegyen alá, mert az előző barátnőm ugye semmit nem vett alá. Ti hogy szoktátok? Melyik a normális? Szerintem a bugyi nélkül, de érdekel mások hogy hordják! Köszi, ha válaszoltok!

2018. dec. 4. 18:42
1 2 3
 11/24 Boszorkány_ ***** válasza:
77%

Én nem hordok bodyt, mindig felcsúszik és bevág a fenekembe (nem mérethiba miatt).

De ha hordanék akkor nyilván bugyival.

2018. dec. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
91%

Szoktam alá bugyit venni.

21/l

2018. dec. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Nők, lányok! Nagyon szépen köszönöm a normális válaszaitokat! Én tényleg nem tudom ,hogy szokták hordani, akkor a mostani páromnak van igaza ezek szerint. Én csak azt láttam, hogy az exem nem vett alá. De belegondolva, igazatok van, bugyival nyilván higénikusabb!Köszi még egyszer! :) Pacsi mindenkinek! :)
2018. dec. 4. 20:38
 14/24 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem a kérdező fehérnemű bodyra gondolt. Nyilván nem veszek alá, mert az a fehérnemű. Imádom amúgy az ilyeneket. A sima garbó body alá veszek bugyit.


[link]

2018. dec. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Amiket én lattam anno rajta azok igen fehérnemű szerűek voltak. Tehat hasonlo mint amit linkeltél csak nem ilyen erotikus kivitelben,hanem inkabb pamut szerubb anyagból. Tehat akkor ha jol ertem az eddigi valaszolokat van fehernemu
2018. dec. 4. 21:32
 16/24 A kérdező kommentje:
Es van ruha body? Ez nekem új!:) Nem gondoltam volna😂.
2018. dec. 4. 21:32
 17/24 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező: az ilyen alá veszek bugyit. [link]


Amit fent linkeltem, az alá nem. mert az fehérnemű...

2018. dec. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%

Én nem értem mire jó a body, miért nem csak felső? Nem a szexi bodyra gondolok. Valaki mondja már el?

Ez kb olyan mint a kötött garbo aminek nincs ujjja. Nyakad al megsulsz benne a kezed meg derekad kint van. Nagy logika van benne! Biztos vmi nagy okos talalhatta ki ezt is! :S

2018. dec. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
84%
Veszek alá bugyit igen.
2018. dec. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
73%
Milyen gyakran mosta az exed a bodyját?
2018. dec. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!