Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők: ti hordtok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők: ti hordtok gésagolyót?

Figyelt kérdés

A videó alapján elég jó dolognak tűnik. Használja valaki?


[link]


2017. dec. 7. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem akar elindulni a videó valamiért... Bár lehet, jobb is így. Ugye itt most nem arról van szó, hogy egy férfi kipróbálja saját magán ezt is?... Csak mert előtte be van linkelve az a másik, műkörmös videó, és ott konkrétan ez történik.


Nem tudom, nekem ez annyira bizarr. Szeretem, ha a párom együttérez velem, és igyekszik segíteni, amikor mondjuk valami alkalomból nekem egész este tűsarkúban kell tipegnem mellette. De ha kitalálná, hogy fel akarja venni, és ki akarja próbálni, milyen érzés, akkor nem tudom, sírnék vagy röhögnék hirtelen. Valószínűleg felváltva mindkettő...

2017. dec. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen

Hüvelyizom erősítőnek tökéletes.

2017. dec. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


itt a videó. Semmi extra nincs benne

2017. dec. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért ne hidd, hogy akkora élvezetet nyújt. Nekem évek óta van, de hüvelyizom erősítésre vettem. Sőt anyukám is kapott egyet.


Egyrészt hosszú ideig nem egészséges, sőt egyszer véletlenül elaludtam úgy, hogy bennem maradt, hajnalban elképesztően durva fájdalomra ébredtem, iszonyatosan fájt a méhem.


Járás közben meg szinte nem is érezni...Néha szexuális játékainkhoz használjuk a párommal de ennyi.

2017. dec. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ajándékba kaptam az enyémet, használati utasítás nélkül. :D

Én hordani nem szoktam, sőt bedugni sem, inkább csiklóizgatásra használom, de nekem arra kimondottan megfelel.

2017. dec. 8. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!