Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baj ha fiúként az érzéki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha fiúként az érzéki szexet szeretem, és nem a dugást?

Figyelt kérdés

Ha szexelek akkor azt szertem ha óvatosan szexelünk, és úgy hogy a lánnyal össze érjen a testünk amennyire csak lehet, plusz csókolózás. És én azt élvezem legjobban ha a lány nyög, és látom az arcán hogy élvezni. De persze az is jó érzés hogy benne vagyok, de nekem a legnagyobb örömöt az adja ha a lánynak jo🙂

És ez az alkalminál is így van.


Baj hogy én így szeretek szexelni?

21 éves vagyok.


2018. dec. 3. 09:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, én is ilyen vagyok 39 f
2018. dec. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Nálam baj lenne. Néha kell a “szeretkezés” is, de jobban szeretem a kemény dugást. 20/L Privát off
2018. dec. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Baj ak nem baj néha jól esik a tőrődés de néha viszont a vadság is nagyon élvezetes.
2018. dec. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem baj, de egy idő után meg fog csalni a bnöd
2018. dec. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
én is ilyen vagyok. van amelyik lány a keményebbet szereti, de van amelyiknek bejön ez a fajta is. olyat kell keresni. volt már hogy azért hagytam ott csajt mert ő nem volt képes az érzékiségre csak a k.rásra...
2018. dec. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
8%
Baj
2018. dec. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért csalná meg a barátnője? Ha valaki férfiként ilyen, elképzelhetetlen, hogy nőből is van hasonló?

Én pl. kifejezetten díjaznám, nem szeretem, ha durvák velem.

2018. dec. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom is hasonló, bár ő jól tudja ötvözni a vadat és a gyengédet, úgy, hogy végig érezzem az óvatosságot rajta.
2018. dec. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
a kérdés, hogy nem e kamu az a nyögés amit látsz amikor óvatosan szexelsz vele...
2018. dec. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

dehogy baj!

20 L

2018. dec. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!