Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek az nagyon gáz, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az nagyon gáz, ha fiúként szeretem miközben szexelek a barátnőmmel, simogatja a fenekemet, belenyúl, benyálazza. Stb?

Figyelt kérdés
2015. jún. 4. 14:51
 1/8 Béla1977 ***** válasza:

Ez csak szex és szerintem nem b..is.

Próbáltam rábeszélni a páromat de nem ment bele

2015. jún. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz,te ezt szereted és a barátnőd is szívesen csinálja,az ágyban nincsenek szabályok amíg mindkettőtöknek jó :)
2015. jún. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak így elsőre olyan b**isnak tűnik nem? :)
2015. jún. 4. 14:58
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem az, ha élvezitek mindketten akkor másnak nincs beleszólása :)
2015. jún. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Csajtól kapod és nem pasitól,gondolj erre ha ennyire érdekel mások véleménye :) 2es voltam
2015. jún. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem gáz, én is szeretem.

Sőt próbáltam már a prosztatamasszázst is és fantasztikus élmény. Ajánlom kipróbálni ha barátnőd benne van.

Előttem is említette valaki, de megerősítem én is, a homofóbok viszolygásaival ellentétben ebben semmi b..zis nincs.

Hetero vagyok, egy férfi szexuálisan semmilyen formában nem izgató számomra, max egy 2F 1L felállásban tudom elképzelni egy férfi jelenlétét az ágyban (természetesen közösen a csaj örömére), de a prosztata bizony hatékonyan izgatható és a mi hátsófelünk bizony érzékeny erogén zóna.

Aki ebbe belelátja a homoszexualitást az vagy mérhetetlenül homofób, vagy látensb..uzeráns.

És ha a csajod mg benne van akkor nem, hogy nem ciki, de egy pokolian szerencsés fráter vagy. :) :D

2015. jún. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem gáz miután az ánusz és környéke mindkét nemnél erogén zóna teli idegvégződésekkel,

Kinél érzékenyebb, kinél pedig kevésbé! annál jobb és élvezetesebb a szex minél több erogén zóna kerül stimulálásra az előjáték során.

Ebből látszik, hogy a párod nagyon figyelmes és mindent igyekszik elkövetni, hogy neked jó, illetve jobb legyen.

Remélem Te is ennyire ismered az Ő összes érzékeny pontját és használod is! :)

2015. jún. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy cicis, puncis ízig vérig nővel vagy az ágyban, mi lenne benne b_zis?

Szexben mindent szabad amit az összes résztvevő élvez. Ez a "b_zis" dolog is csak a heteró pasik betegsége.

2015. jún. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!