Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 4 hónapja vagyunk együtt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel, de azt mondta, hogy ő még nem akar szexet. Szerintem pedig ideje lenne! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátnőm azt mondta, hogy még nem is történt semmi, hát hogy térnék akkor a szexre rögtön? Meg hogy fokozatosan szeretné (nem szűz már), de nem értem, hogy ez mit jelent... Milyen fokozatok? Vagy mit akarhat ilyenkor egy nő? Már azért egy ideje együtt vagyunk, és hát jó lenne már rátérni....

23/F 19/N



2015. máj. 24. 13:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
52%

Neked eljött az idő, neki még nem!

Recskázz!

2015. máj. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Fokozatok: ölelés, simogatás, csók, smárolás, előjáték...
2015. máj. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
7%
Szabadulj meg tőle. A csajod egy igazi szűzk...a. Ha nem vonzódik hozzád fizikailag, akkor mit akar tőled, hogy finanszírozd a szórakozását, hogy hallgasd az értelmetlen faxságait? Ráadásul már nem tinik vagytok. Szerintem te csak pótlék vagy. És recskázz te első válaszoló.
2015. máj. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
100%
Először csak ujjazd meg vagy nyald ki!
2015. máj. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%

23 évesen komolyan nem tudod, hogyan kéne egy nővel bánni? Bocsi, de ez szégyen!

Nem mindenkinek a szex az első!

Tudod, előbb meg szeretne ismerni jobban, először csak élvezni szeretné veled az életet. Fokozatosság, amit a 2. komentelő is már leírt.

Meg ő még nem készült fel rá, meg még nem akarja, ennyi. Nem mindenki ugrik rögtön az első szexfelhívásra. Fogadd el! Ha vele tervezel, akkor légy türelmes és ne csak a f..d irányítson téged, hanem az érzelmeid is. :)

2015. máj. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Hogy hogy mit tegyél?


Várjál és hokizz, vagy lépj le és ne rabold az idejét!

2015. máj. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%

Csók, simogatás, kézi és orális izgatás, aztán jöhet a szex is. Ennyire egyszerű.

Bár mindannyian mások vagyunk, én mikor már nem voltam szűz, én a következő kapcsolatomban nem vártam a szex-el, nálam simán jöhetett, de mondom, nem vagyunk egyformák.

Szóval fedezzétek fel egymás testét, aztán, ha működik a dolog, összhangban vagytok, akkor a szexre sem fog nemet mondani.

2015. máj. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
5%

5-ös takarodjál már.

Unom már ezt a meg akarom ismerni dumát. Persze a szexhez nem jó a kérdező, de a rabdik fietéséhez és a többihez igen. Meg mi az, hogy fel kell készülni? Mégis mire? Ez nem egy vizsga amire hónapokig készülni kell, vagy ráhangolódni lelkileg mint egy foghúzásra. A srác igényei meg le vannak xarva? Fogja be s pofáját, mert a nője még mindig egy kislány szintjén van? 4 hónap pofátlanul sok idő. Nehogy már Ennyi idő ne legyen elég, hogy eldöntse mit akar. A következő oasiha meg le se tudja majd vakarni magáról. Te is elég fax vagy kérdező, hogy itt töketlenkedsz.


6-os

Ha valaki itt rabolja a másik idejét, az a csaj. És maszturbálj te kapcsolatban, gyökér.

2015. máj. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
7%

en megertem hogy bizonyos aszexualis noknek az erzelem a fontosabb, mint a sex, de ok mi a f..nak nem ertik meg hogy egy egeszseges ferfi ha sokat olelgeti a baratnojet akkor megkivanja, felall neki, es mivel nincs kielegitve ez egy ku.va szar erzes hoszutavon..

kompromisszum kell mint minden kapcsolatban, mondjuk egy igeret hogy enged sok mindent par honap utan.

persze kerdes az hogy megeri e ennyit varni egy noert akinek egyaltalan nem fontos a sex..

szoval sztem jol kerdezd ki errol, meertha megmondja hogy az elozo pasijanak is csak havonta egyszer engedte a sexet, akkor FUUUSSS FOOOOOOREEEEESSST!!! AZ ELETEDEEEEERT!!!!:D



na de kerdezo, remeljuk nalad nem ez a helyzet, hanem csak azt mondta a barinod hogy fokozatosan, szoval fogdossad rendesen, simogasd laba kozott, persze eloszor tiltakozini fog ne is eroltesd de mindeg tobbet csinalj.

elvileg azis lehet hogy csak akkor hiszi magat jo kislanynak ha tobb honapot var a szexel es amugy o is nagyon szereti, erre is van kis esely.

2015. máj. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
83%

8-as


Te egy igaz tapló bunkó h..e egosita pasas vagy, aki még életében se volt szerelmes, csak a f...a után ment, gondolom a csajok jól pofára is ejtettek!


Egy nő másképpen működik, mint ti férfiak, de ezt egyesek tudják, egyesek meg lesz.r..ják! MINT TE IS!


Egy nő érzelmes, és mi érzelmi alapon szexelünk a partnerünkkel, akivel járunk és ehhez idő kell egyeseknél, pl. hogy feloldódjunk!

De ezt neked hiába mondom, az intelligenciád és az IQ-d a béka segge alatt van a megértéseddel együtt, lehetsz akár hány éves, egy nőhöz se értesz ezek szerint!


Ha a srác szereti, tényleg szereti a csajt, akkor képes várni rá, mert a szexet nem lehet siettetni, mert akkor a másik fél nem fogja jól érezni magát!

Mi lenne, ha téged kényszerítenének olyanra, amit nem szívesen tennél meg? Akkor mindenkinek k..s lenne, ugye? Mert te vagy az atyaisten!


És képzeld, a pasim 6 hónapot várt rám, és megérte, azóta is boldogok vagyunk együtt 2 év óta! Erről meg csak ennyit!

Akkor megkérdezném, hogy mi a sok? Kinek mi!


A srácnak meg ha igénye van, akkor elégítse ki magát, és ha tényleg szereti a csajt, akkor képes várni rá, közben meg tehet óvatos lépéseket afelé, hogy közeledjen szexuálisan a csajhoz!



TÜRELEM RÓZSÁT TEREM, már akinek van türelme, és aki szívből szeret, annak van türelme! Aki meg nem szeret igazán, annak meg nincs, és léphet tovább!

2015. máj. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!