Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 22 éves fiúként nagy hátrány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves fiúként nagy hátrány hogy szűz vagyok még?

Figyelt kérdés

Kezd nagyon zavarni. De én mindig is barátnőre vágytam. De már kezdem feladni, mert úgy sem fogok találni szerintem.

De már nagyon vágyom a szexre...:/ Nagyon ki szeretném már próbálni.

Szerintetek van még esélyem fizetős nőn kívül?


Kinézetem alapján sokan nem értik hogy miért nincs barátnőm mert nem vagyok ronda elvileg.


2018. nov. 30. 23:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát próbálkozhatsz még barátnőre. De ha már nagyon túl akarsz esni. Nagyon vágysz a szexre, szerintem van esélyed. Biztos "bevezetne" vki. Főleg, ha kinézeted megvan, s nem vagy nagyon félénk
2018. nov. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kicsit félénk vagyok, ez az egyik oka, hogy itt tartok.

De a női testtől nem félek:D

2018. nov. 30. 23:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Te tudod mi legyen. De még várnék azzal a protival. Biztos találnál lányt vagy nőt, akivel ha nem is alakul ki komoly kapcsolat, szex még lehet. Csak próbálj meg nyitni valahogy a lányok felé. Biztos sokan örülnének neked.
2018. dec. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 The pale emperor válasza:
Ha nincs gond a kinézeteddel szerintem ne prostival veszítsd el. Mondjuk nem derült ki, hogy alapból barátnőt keresel vagy csak egy csajt szexre. Ha utóbbit akkor válassz 30as nőt az kifacsar mint a szart :D
2018. dec. 1. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bitatlak hogy próbálkozz kezdeményezzél te. Ezt azért mondom mert én itt szúrtam el. Így az történt hogy 28 évesen egy 20 évvel idősebb exprosti vette el igaz fizetnem nem kellett és barátok vagyunk

30/F

2018. dec. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Barátnőt szerettem volna, de mostmár nagyon ki szeretném próbálni, ezért sima alkalmi is jó lenne egy , rendes lánnyal.
2018. dec. 1. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!